انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: به چند نفر برای تعمیر قطعات اسانسور نیاز داریم.
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان ما نیاز به 4 نفر جهت تعمیر اسانسور و خیلی فوری نیاز داریم. اگه چنین کسی هست تو انجمن لطفا به ما اعلام کنه. ممنونم
(09-12-2020، 17:45)behranMashdi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام دوستان ما نیاز به 4 نفر جهت تعمیر اسانسور و خیلی فوری نیاز داریم. اگه چنین کسی هست تو انجمن لطفا به ما اعلام کنه. ممنونم

سلام من دو سال سابقه کاری در این زمنیه رو دارم.
چطور میتونم با شما در تماس باشم؟
(09-12-2020، 17:45)behranMashdi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سلام بنظر من اگه بخوای افراد متخصصی در این زمینه پیدا کنی که بهترین دوره رو شامل: تعمیر قطعات اسانسور، تعویض قطعات اسانسور و استاندارد اسانسور رو گذروندن، میتونی از شرکت هیراد صنعت اسانبر پیدا کنی. این شرکت بهترین دوره رو به افراد میدن بعد این افراد بعد مدرک میگرن و وارد بازار کار میشن. لینک سایتشون را برات گذاشتم. موفق باشید.