انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مشخصات فنی و رندرهای کامپیوتری اکسپریا 10 III فاش شد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سونی در ماه فوریه ۲۰۲۰ از اکسپریا 10 II رونمایی کرد و احتمالا فوریه ۲۰۲۱ نسخه بعدی این تلفن هوشمند را به بازار می‌فرستد. حالا امروز افشاگر معروف، استیو همرستافر، رندرهای کامپیوتر اکسپریا 10 III را منتشر کرده است.

تصاویر حاضر نشان می‌دهد که اکسپریا ۱۰ مارک ۳ نمایشگری مسطح با حاشیه‌های نسبتا بزرگی دارد. این گزارش می‌گوید موبایل یادشده دارای ابعاد ۱۵۴ در ۶۸ در ۸.۳ میلی‌متری و نمایشگر ۶ اینچی است. حاشیه بالای این نمایشگر میزبان یک دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی و چند سنسور دیگر خواهد بود. اکسپریا ۱۰ مارک ۳ بلندگوی استریو دارد و در سمت راست خود از حسگر اثر انگشت استفاده می‌کند.
مشخصات فنی و رندرهای کامپیوتری اکسپریا 10 III فاش شد 1
در قاب عقب این گوشی دوربینی با چینش عمودی قرار گرفته که شامل یک سنسور اصلی ۱۲ مگاپیکسلی، یک سنسور تله‌فوتوی ۸ مگاپیکسلی و یک سنسور فوق عریض ۸ مگاپیکسلی است. این گوشی در بالای بدنه یک جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون دارد و از نظر سایر جنبه‌های بصری شبیه اکسپری ۱۰ مارک ۲ است.
پیش‌تر در ماه نوامبر گزارش شده بود که این برند ژاپنی می‌خواهد در ماه فوریه سه موبایل جدید معرفی کند. اولین دستگاه اکسپریا ۱ مارک ۳ است که از چیپست اسنپدراگون ۸۸۸ و دوربین چهارگانه بهره می‌برد. دستگاه دوم اکسپریا ۱۰ مارک ۳ با اسنپدراگون ۶۹۰ خواهد بود که به عنوان موبایل میان‌رده‌ای با پشتیبانی از 5G به بازار می‌آید. دستگاه سوم هم موبایلی اقتصادی با چیپست هلیو P35 خواهد بود که اکسپریا L5 نام دارد.
مشخصات فنی و رندرهای کامپیوتری اکسپریا 10 III فاش شد 1