انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: طارمی: بعد از جام جهانی پیشنهادهای زیادی داشتم/ رویای من بازی در اروپا بود
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
طارمی: بعد از جام جهانی پیشنهادهای زیادی داشتم/ رویای من بازی در اروپا بود 1

پایگاه خبری فوتبالی- مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو گفت: بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ پیشنهادات زیادی داشتم ولی اجازه جدایی از تیم الغرافه قطر را ندادند.

به گزارش فوتبالی، مهدی طارمی در تازه‌ترین مصاحبه خود درباره انتخاب تیم پورتو گفت: من پیشنهادهایی از بنفیکا و اسپورتینگ داشتم، اما پورتو را انتخاب کردم زیرا پورتو تیم بسیار قدرتمندی است و در ایران هم مشهورتر است.
وی افزود: بیشتر طرفداران من می‌گفتند به پورتو بروم. فصل گذشته که تمام شد و من جزو بهترین گلزنان بودم ترجیحم پورتو بود. فکر می‌کردم اگر بتوانم به پورتو بیایم می‌توانم بهتر از ریوآوه خودم را نشان بدهم چون فرصتهای بیشتری خواهم داشت.

مهاجم ایران تاکید کرد: پورتو قهرمان است، در لیگ قهرمانان حضور دارد و جامهای زیادی بدست آورده است.

طارمی افزود: همیشه به بازی در اروپا فکر می‌کردم. می‌توانستم زودتر بیایم، اما با مشکلاتی روبرو شدم. رویای من همیشه اروپا بود. وقتی در قطر بودم، بعد از جام جهانی ۲۰۱۸، پیشنهادهای زیادی داشتم اما اجازه جدایی ندادند. بعداً، وقتی بازیکن آزاد شدم، شاید می‌دانستم که دیگر بهترین زمان برای آمدن به اروپا نیست، اما می‌خواستم شانسم را امتحان کنم و ببینم آیا می‌توانم پیشرفت کنم. می‌خواستم کیفیت خودم را بسنجم.

وی تصریح کرد: برای بازیکنان ایرانی بسیار دشوار است که زودتر کشور را ترک کنند. سپس من به ریو آوه رفتم، یک فصل عالی را پشت سر گذاشتم و وقتی آنجا بودم، با خودم گفتم: اینجا می‌توانم بهترین باشم، من به خاطر می آورم که می‌توانم دورتر بروم. من همه کارها را کردم تا در ریوآوه حرفه‌ای باشم و سپس به اینجا آمدم.

مهاجم پورتو در پایان گفت: ما برخی امتیازات را از دست دادیم زیرا حضور همزمان در بسیاری از مسابقات دشوار بود، اما من معتقدم در آینده به جایگاه خود خواهیم رسید.