انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(22-02-2021، 12:41)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-02-2021، 11:28)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اها گرفتم :://////// بخدا پزشکی قبول میشی اینقد فشار نیار به خودت .________.

اینکه همه میگن قبول میشی میترسم
میترسم آخر هیچی قبول نشم و ضایع شم به شدت
:///////////////// خوب قبول نمیشی
(22-02-2021، 12:56)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-02-2021، 12:54)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دارم یه طرح کلی اوّل توی ذهنم می کشم.
امشب اوّلین بخشش رو می ذارم.

+
کاش واقعاً نویسنده بودم.
حتماً ایراد های کارم رو بهم بگید شاید فرجی شد و پیشرفتکی کردیم.
پس منتظریمم(:
+
هستی باور کن هیچ بچه ای همسن تو انقد تو گویش و ادبیات خوب نیست
باز هم دخترا امکانش هست
اما پسری ۱۷ ساله با این همه حجم دایره لغات و گویش جمله های زیبا؟!
غیر ممکنه!

اشک در مردم چشمم پرده درید.

ممنونم بابت ذهنیّتی که از من داری .
یکی به این بی صاحاب پیام بدع

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://yun.ir/zyjz8e
(22-02-2021، 12:56)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

و من از الهه فلشخور چی باید بدونم؟

سرچ کن ویژگـی هـآی یکـ الهـه:/
(22-02-2021، 12:56)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-02-2021، 12:55)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اون روبیکاست ژیژر

هستی تقی زاده ._.

جرررررر خیلی میمونی اونهمه تلاش کردم معلوم نشه دفعه پیش هم محدثه محمد زاده بودTelegh_01
(22-02-2021، 12:55)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-02-2021، 12:50)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گنگتمـ قشنگـ] :>

ووویــی آرع دیدی بر اساس ردع سنـی زدع بود Telegh_01

نَ عشقمـ من آمـآر گرفتمـ همه تو رو زدنـ 15

من بـه دوتـامون رای دادمـ Telegh_01

اوفهیییی مادر. Bf9

ناموصا؟ منو که غیر از چند نفر کسی نمیسناسه

ولی من تورو زدم*-*

ژآآآن من فیمست کـردمـ ی دکـتر با مطب رایگان بیشتر نداریمـ ژو ؤو
وای مـرسی  31
(22-02-2021، 12:55)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-02-2021، 12:54)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بکشمتتتتتت؟/:
بزنمنتتت عرررررررر

خانوم اجازه ۰-۰
چرااااا؟؟؟ ۰-۰ یا شاگرد مظلوم چیکار کردممممم یادم نییییس ۰-۰ =.///
خیر
/: هیی خدا/:اینجا نمیتونم بگم اماده کشته شدن باش زود برو دفتر زود
(22-02-2021، 12:55)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-02-2021، 12:54)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سـن و شهـرتمـ بگـوع :/
من بنده هفده بار دور خورشید گشتم.
زاده تهرانم هستم.

شـت زمیـن دورت بگـرده!
(22-02-2021، 12:59)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-02-2021، 12:56)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هستی تقی زاده ._.

جرررررر خیلی میمونی اونهمه تلاش کردم معلوم نشه دفعه پیش هم محدثه محمد زاده بودTelegh_01

من خیلی خرم
(22-02-2021، 13:00)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-02-2021، 12:55)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خانوم اجازه ۰-۰
چرااااا؟؟؟ ۰-۰ یا شاگرد مظلوم چیکار کردممممم یادم نییییس ۰-۰ =.///
خیر
/: هیی خدا/:اینجا نمیتونم بگم اماده کشته شدن باش زود برو دفتر زود

صحیح ۰-۰
*وی آماده کشته شدن میشود*
دفتر خانوم کدوم وره؟؟ ۰-۰