انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اینتر با این زوج مخوف به دنبال قهرمانی (عکس)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اینتر با زوج لائوتارو مارتینز و روملو لوکاکو از شانس زیادی برای فتح سری آ برخوردار است.
اینتر با این زوج مخوف به دنبال قهرمانی (عکس) 1
به گزارش "ورزش سه"، اینتر امروز با ارائه نمایشی فوق العاده و با تکیه بر درخشش دو ستاره خط حمله خود با سه گل میلان را در دربی دلامدونینا شکست داد تا با اقتدار در صدر جدول سری آ قرار گیرد. نراتزوری حالا چهار امتیاز از رقیب همشهری خود در جدول بیشتر داشته و مهم ترین بخت فتح اسکودتو بعد از 9 سال قدرت نمایی یوونتوس لقب گرفت.

اینتر با این زوج مخوف به دنبال قهرمانی (عکس) 1

گل اول اینتر در دقیقه پنج و روی ارسال لوکاکو و ضربه سر دقیق لائوتارو به ثمر رسید. در ادامه لائوتارو و لوکاکو هر کدام یک بار دیگر موفق به گلزنی شدند تا این پیروزی شیرین برای اینتر رقم بخورد. اینتر در 23 بازی ابتدایی این فصل خود 57 گل در لیگ به ثمر رسانده است. آنها فقط در فصول 50/1949 و 51/1950 عملکردی بهتر از این فصل به ثبت رسانده بودند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://static2.farakav.com/files/pictures/01575071.jpg

جالب اینجاست حالا روملو لوکاکو با 17 گل و بالاتر از کریستیانو رونالدو در صدر جدول گلزنان سری آ قرار دارد و لائوتارو نیز با 13 گل از بخت های فتح این جایزه محسوب می شود. لوکاکو از زمان انتقال به اینتر در تمامی دربی ها چه در لیگ و چه کوپا ایتالیا موفق به گلزنی شده و امروز نیز این روند ادامه یافت. قبل از روملو لوکاکو، آخرین بازیکن اینتر که در چهار دربی متوالی میلان در سری A گلزنی کرد بنیتو لورنزی نام داشت که در سال 1950 موفق به انجام این کار شده بود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://static2.farakav.com/files/pictures/01575074.jpg