انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جدید ترین جک های غضنفر!!! میخوای بخندی جای دورنرو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
این یه قسمتشه اگه استقبال بشه سری دوم وسوم هم میزارم

به بنده خدا میگن زنتو بیشتر دوست داری یا خرتو..میگه خدا ازت نگذره سر دوراهی قرارم دادی

كم حجم ترن كتاب دنیا منتشر شد.
(آنچه قضنفر می داند!)
این كتاب فقط جلد دارد...

به غضنفر میگن این خیابون کجا میره ؟ میگه من 40 ساله تو این خیابون زندگی میکنم تا حالا ندیدم جایی بره

از غضنفر میپرسن: صورتی چه رنگیه؟ می‌گه: قرمز یواش!

غضنفر دو هزار تومنی پیدا می‌کنه، می‌ندازه دور میگه: من از این شانسا ندارم

یه روز چنتا غضنفر توی جزیره ی آدم خار ها میفتن بعد با هم میگن حالا چه جوری ثابت کنیم که آدم نیستیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه روز یه نفر جک ماشینشو میبینه؛فک میکنه جوکه تا شب میخنده!!

به غضنفر میگن چه وقت نه راه پس داری نه راه پیشخیلی فكر میكنه میگه وقتی روی اره نشسته باشم

مشترك گرامی دسترسی به این جوك امكان پذیر نمی باشد.

دوتا غضنفر تصمیم میگیرن فارسی صحبت کنن اولی میگه پاشو دومی نمیپاشم اولی جواب میده نگو

غضنفر شب قبل از خواستگاری زنگ میزنه به دختره میگه :
الو ! سوالای فردای بابات رو نداری !؟

غضنفر به نامزدش میگه عزیزم 4شنبه به 4شنبه دیره بیا 2شنبه به 2شنبه همدیگه رو ببینیم !!

به غضنفر میگن با سوئیس جمله بساز میگه من دیگه برای شما جمله نمیسازم.میگن چرا؟ میگه:شما از ساده بودن من سوئیس تیفاده میکنید.

غضنفر میره امتحان گواهینامه،افسر ازش میپرسه اگه سر یه چهارراه 1دوچرخه سوار،1آمبولانس،1ماشین آتش نشانی و 1لندرور باشه،به ترتیب كدومشون باید برن؟غضنفر میگه:اول آمبولانس،بعد ماشین آتش نشانی،بعدشم دوچرخه.افسر میپرسه پس لندروور چی شد؟!غضنفر میگه:همون اول رفت...

نصیحت غضنفر به پسرش : پسرم سعی کن زن نگیری به پسرت هم اینو بگو

سخنان غضنفر برای اومدن اخرین زلزله توی تهران
عجب زلزله خفنی بود نوکیا یاد بگیر ویبره خدا اینجوریه !

غضنفر به نامزدش گفت دوست داری فردا شب با هم غذا بخوریم نامزدش با اشتیاق فراوان گفت : البته ، با كمال میل !
غضنفر : خوب به مادرت بگو غذا درست كنه من فردا شب میام خونتون !

غضنفر گوشش درد میکرد رفت کشیدش
حیف نون بهش گفت الحق که الاغی! لااقل میرفتی پرش میکردی!!

این یه قسمتشه اگه استقبال بشه سری دوم وسوم هم میزارم

اگه دوست دارید بگید
باحال بودن مرسی
بعضی هاشون مسخره ولی مرسیBig Grin
خوب مرسی
باحال بود ولی بعدا تو نوشتنت بیشتر دقت کن بعضیاشو نصفه نوشته بودی بازم بزار یه سپاسم بهت میدم تا تشویق شی
مرسی جالبه
قسمت دوم سوم هم بزارBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
با حال بود
thnk u
بد نبود به غضنفر میگن این علامت چیه ! میگه جیش کردن ممنوع حتئ یه قطره اگه حسین کرمانشاهان عزیز بخواد من هم تو نوشتن جوک ها کمکش میکنم چون من یه نرم افزار دارم توش پر جک غنضنفره لطفا به من اجازه بده تاشما را همراهی کنم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5