انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: قسم می خورم مسی در تمرینات ضربه آزاد کار نمی کرد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نلسون سمدو، مدافع سابق بارسلونا صحبت‌های جالبی را در رابطه با لیونل مسی مطرح کرده است‌.

قسم می خورم مسی در تمرینات ضربه آزاد کار نمی کرد 1

به گزارش "ورزش سه"، در تابستان سال 2017 بود که باشگاه بارسلونا برای جذب مدافع راست بنفیکا یعنی نلسون سمدو اقدام کرد و در نهایت موفق شد این بازیکن را به خدمت بگیرد؛ عملکرد خوب سمدو در بنفیکا باعث شد که هواداران بلوگرانا امیدوار باشند که یک دنی آلوز جدید در این تیم ظهور کند و به نوعی این بازیکن بتواند جای خالی مدافع برزیلی را پر کند.سمدو در ابتدا نمایش های درخشانی را در ترکیب بارسلونا ارائه داد اما رفته رفته اوضاع برای او تغییر کرد تا اینکه بالاخره در نقل و انتقالات تابستانی اخیر از این تیم جدا شد و به ولورهمپتون پیوست.نلسون سمدو اکنون صحبت های جالبی را در رابطه با لیونل مسی مطرح کرده و می گوید: " نمی‌توان با کلمات زیادی در وصف لیونل مسی صحبت کرد. می دانید چه مسئله ای باعث می شود که او فوق العاده تر به نظر می رسد؟ در کل دوران حضورم در بارسلونا هیچگاه ندیدم که مسی در تمرینات ضربات آزاد کار کند. می‌توانم قسم بخورم که هیچگاه این کار را در تمرینات انجام نداد.

قسم می خورم مسی در تمرینات ضربه آزاد کار نمی کرد 1
ما همواره شوت های از راه دور را کار می‌کردیم اما لیونل مسی در مورد ضربات آزاد هیچ وقت تمرین نمی کرد. در واقع در ضربات آزاد از یک استعداد درونی برخوردار است. این باور وجود دارد که شما با تکرار یک مسئله در آن به مهارت می رسید اما مسی بدون اینکه ضربات آزاد را تمرین کند در این زمینه فوق العاده بود."سمدو در ادامه گفت: " مسی یک ستاره باورنکردنی محسوب می‌شود که نمی‌توان وصف کرد که چه ویژگی هایی دارد. وقتی در دیدار مقابل لیورپول آن ضربه آزاد را وارد دروازه حریف کرد من درست پشتش قرار گرفته بودم.

قسم می خورم مسی در تمرینات ضربه آزاد کار نمی کرد 1

هنگامی که اولین بازی های خود را در بارسلونا انجام می دادم سه، چهار نفر را به شکل پیاپی از پیش رو برداشت و همان موقع از خودم با تعجب پرسیدم که چگونه این کار را انجام می‌دهد. در واقع او طوری عمل می‌کند که بازیکنان فوق‌العاده، بی تجربه به چشم بیایند."