انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جنجال در آنفیلد؛ "نقطه" پایان کار صلاح و لیورپول؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
محمد صلاح در واکنش به تعویض شدن در نیمه دوم بازی برابر چلسی عکس العملی به شدت عصبانی از خود نشان داد و در حین بیرون رفتن از زمین بازی سر خود را به نشانه خشم و تاسف تکان می داد.

عصبانیت و نارضایتی صلاح حتی وقتی روی سکوهای آنفیلد نشسته بود مشخص بود و کارشناسان نیز از این تصمیم یورگن کلوپ شگفت زده شدند.

 

جنجال در آنفیلد؛ "نقطه" پایان کار صلاح و لیورپول؟ 1

 

چلسی و لیورپول هر دو برای رسیدن به جایگاهی در بین چهار تیم برتر و صعود به چمپیونزلیگ تلاش می کنند و در دیدار شب گذشته آبی ها موفق شدن با گل میسون مونت در دقیقه 42 از میزبان خود پیش بیافتند. در حالی که انتظار می رفت لیورپول در نیمه دوم با تمام قدرت برای تغییر نتیجه تلاش کند، کلوپ در دقیقه 62 مسابقه مو صلاح و کورتیس جونز را از بازی بیرون کشید و دیوگو ژوتا و الکس اوکسلیدچمبرلین را به جای آن دو به زمین فرستاد.

تصمیمی که باتوجه به اینکه صلاح با 17 گل آقای گل لیگ برتر تا اینجای کار است، بسیار عجیب و باورنکردنی به نظر می رسید.

 

ستاره مصری نیز در حالی که با خشم سری به تاسف و ناباوری تکان می داد از کنار سرمربی خود رد شد و مستقیم به صندلی خود روی سکوها رفت. صلاح حتی پس از نشستن روی سکو نیز همچنان عصبانی بود و سر خود را تکان می داد و چهره ای بسیار گرفته داشت.

 

جیمی کاراگر، ستاره سابق لیورپول و کارشناس فوتبال، در این باره گفت: "من از تعویض مو صلاح واقعا سورپرایز شدم. خودش هم خیلی راضی به نظر نمی رسید. لیورپول نیاز به یک گل داشت و صلاح آقای گل لیگ برتر است."

 

جنجال در آنفیلد؛ "نقطه" پایان کار صلاح و لیورپول؟ 1

 

از سال 2017 به بعد این نخستین بار بود که صلاح اینقدر زود توسط کلوپ تعویض می شد. تنها پنج دقیقه پس از تعویض صلاح، ایجنت او توییتی بحث برانگیز را منتشر کرد. او در این توییت هیچ چیزی نگفته بود و تنها به انتشار یک نقطه بسنده کرده بود. اما همین یک نقطه نیز حرف های بسیاری برای گفتن داشت.

 

جنجال در آنفیلد؛ "نقطه" پایان کار صلاح و لیورپول؟ 1

 

تا پایان بازی توییت ایجنت صلاح بیش از 2200 بار ریتوییت شد، صدها کامنت گرفت و همچنین بیش از 3000 بار لایک شد. حالا بیش از همیشه هواداران لیورپول نگران رفتن صلاح از این تیم هستند.

در غیاب صلاح، لیورپول هم نتوانست دیگر فرصتی در خور روی دروازه چلسی ایجاد کند، هر چند که هنگام حضور صلاح در زمین نیز قرمزها نتوانسته بودند کار چندانی از پیش ببرند.

 

جنجال در آنفیلد؛ "نقطه" پایان کار صلاح و لیورپول؟ 1

 

با این شکست لیورپول برای پنجمین بازی متوالی در آنفیلد شکست خورد و یکی از بدترین رکوردهای تاریخ این باشگاه را ثبت کرد. لیورپول اکنون در رده هفتم جدول است و با چلسی که خود را به رده چهارم جدول رسانده چهار امتیاز فاصله دارد.