انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آیفون تاشو، شایعه یا واقعیت؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کمپانی‌های سازنده گوشی های موبایل همواره در تلاش هستند صفحاتی با قبلیت تا شدن تولید نموده و بهترین مدل گوشی تاشو را به کاربران خود ارائه دهند. پس از روی کار آمدن گوشی‌های متعدد تاشو از برندهای سامسونگ و شیائومی، این بار چشم‌ها به کمپانی اپل است تا جدیدترین مدل گوشی تاشو خود را ارائه دهد.

به نقل از پایگاه خبری رندباز؛ احتمالا گوشی آیفون با صفحه تاشو 8 اینچی در حال ساخته شدن است و در سال 2023 منتشر می‌شود. انتشار آیفون تاشو در سال 2023 مشروط به این است که اپل مشکلات فناوری ساخت این صفحه‌ها و همچنین تولید انبوه آن را رفع نماید.

به گفته مینگ چی کو، سایز صفحه آیفون تاشو احتمالا بین 7.5 الی 8 اینچ است. این بدان معناست که سایز این گوشی در حالت باز شده هم‌اندازه مینی آی پد می‌باشد؛ بنابراین می‌تواند با گوشی گلکسی فولد سامسونگ رقابت کند. مینگ چی کو درباره مراحل ساخت آیفون تاشو چنین توضیح داد: این محصول هنوز به مرحله تولید نرسیده و در حال حاضر بر روی آن تحقیق و بررسی‌های متعددی صورت می‌گیرد.

نباید فراموش کرد خبر تولید گوشی های آیفون تاشو در ژانویه سال جاری میلادی توسط کمپانی بلومبرگ اعلام شد؛ البته این کمپانی سایز صفحات این مدل را کوچک‌تر پیش‌بینی کرده بود. بلومرگ همچنین درباره این کمپانی کوپرتینویی این طور اظهار نظر کرده بود: اپل راه بسیاری را برای انتشار مدل تاشو آیفون دارد؛ چرا که در حال حاضر تنها بر روی صفحه آن تمرکز دارد و هنوز فکری برای باقی اجزای آن نکرده است. از طرفی دستاوردهایی که در صفحه تاشو آن داشته است بسیار شبیه مدل‌هایی می‌باشد که سامسونگ و موتورولا پیش از این منتشر کرده‌اند.

بر اساس گفته‌های مینگ چی کو، آیفون 11 بیشترین فروش را در بین سایر مدل‌های آیفون در سال 2020 داشت. در سال 2021 نیز این گوشی هوشمند در بین پرفروش‌ترین ها قرار دارد. احتمالا تولید آیفون 11 در سال 2022 متوقف شده و دیگر به فروش نرسد. شایعات نشان می‌دهند که قیمت گوشی آیفون در سال 2023 ارزان‌تر شود؛ به طوری که قیمت آن تا زیر 600 دلار کاهش یابد. همچنین گفته می‌شود آیفون‌هایی که به در سال 2023 وارد باز می‌شوند از فناوری 5G پشتیبانی می‌کنند و دارای Face ID هستند.

آیفون در حال حاضر تلاش می‌کند گوشی‌های آیفون تاشو با لولای پنهان منتشر نماید. از دید خارج کردن لولای گوشی تاشو، دستاوردی برای اپل محسوب می‌شود و تاخیر این کمپانی را بابت تولید گوشی های تاشو جبران می‌نماید.

منبع : سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز