انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: پایان کار احتمالی محمد دانشگر در استقلال
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
به نظر می رسد محمد دانشگر به پایان کارش در استقلال نزدیک شده و فوتبالش را در تیم دیگری دنبال خواهد کرد.
پایان کار احتمالی محمد دانشگر در استقلال 1
به گزارش "ورزش سه"، محمد دانشگر مدافع استقلال که در جریان بازی با پیکان با فرشید اسماعیلی درگیری لفظی پیدا کرده بود، بعد از این مسابقه از سوی فرهاد مجیدی کنار گذاشته شد و در اختیار باشگاه قرار گرفت. با اینکه دانشگر و اسماعیلی بعداز بازی در رختکن از یکدیگر عذرخواهی کردند و در اینستاگرام نیز به حاشیه پیش آمده پایان دادند، اما مجیدی تصمیمش را درباره مدافع مغضوب خودش گرفته و او را کنار گذاشت.


درباره دانشگر گفته می شد که او احتمالا بعد از دیدار با ماشین سازی که به علت 4 اخطاره بودن محروم هم هست، به تمرینات برگردد اما حالا اخبار جدیدی پیرامون این بازیکن به گوش می رسد.
این مدافع که سال گذشته نیز چند بار مورد غضب فرهاد مجیدی قرار گرفت و از تیم موقتا کنار رفت، حالا بار دیگر اتفاق مشابهی را تجربه می کند؛ اما مساله اینجا است که به نظر می رسد اینبار مجیدی تصمیمش درباره دانشگر متفاوت است.


با توجه به اینکه موضوع دانشگر اولین باری نیست که اتفاق می افتد و او در زمان استراماچونی و حتی محمود فکری نیز مشکلات مشابهی را تجربه کرده، حالا فرهاد مجیدی چندان میلی به بازگرداندن این بازیکن عصبانی ندارد و زمزمه جدایی او بسیار قوت گرفته است.
پایان کار احتمالی محمد دانشگر در استقلال 1
پیش از دیدار استقلال و پیکان درباره دانشگر شایعاتی پیرامون جدایی اش وجود داشت. حتی گفته می شد او با یک بازیکن از تراکتور یا سپاهان معاوضه شود که مدیران باشگاه استقلال چنین مساله ای را تکذیب کردند. حالا اما با توجه به مساله پیش آمده هیچ بعید نیست استقلالی ها با تیم های خواهان دانشگر وارد مذاکره شوند.


از طرفی خود دانشگر هم شاید بدش نیاید که فوتبالش را در تیم دیگری دنبال کند و در آینده اگر شرایط برای او مهیا شد، دوباره به تیم برگردد.


حال باید منتظر ماندو دید در روزهای پایانی نقل و انتقالات چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و آیا دانشگر در استقلال ماندگار می شود یا اینکه نیم فصل دوم پیراهن تیم دیگری را برتن می کند.