انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: رونالدو و رئال مادرید با هم در ارتباط هستند (عکس)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اخبار بازگشت احتمالی کریستیانو رونالدو به رئال مادرید افزایش یافته است.
رونالدو و رئال مادرید با هم در ارتباط هستند (عکس) 1
به گزارش "ورزش سه"، حذف زودهنگام یوونتوس از لیگ قهرمانان و شکست غیرمنتظره برابر پورتو تردیدها را نسبت به آینده کریستیانو رونالدو افزایش داده است. ستاره پرتغالی سه سال قبل و بعد از سپری کردن یک دهه فوق العاده در رئال مادرید از این باشگاه جدا شده و به پیشنهاد یوونتوس پاسخ مثبت داد. اما کریستیانو رونالدو هنوز در تورین قادر به انجام ماموریت خود نبوده و بیانکونری همانند گذشته در فتح لیگ قهرمانان ناکام بوده است.در روزهای اخیر اخباری در مورد احتمال بازگشت این بازیکن به رئال مادرید منتشر شده و دیروز نیز زین الدین زیدان از علاقه خود به همکاری با کریستیانو رونالدو خبر داد. امروز نیز نشریات اسپانیایی مطابق انتظار این شایعات را پوشش داده اند.
رونالدو و رئال مادرید با هم در ارتباط هستند (عکس) 1
امروز نشریه اسپانیایی آ.اس تیتر یک خود را به تمایل کریستیانو رونالدو به بازگشت به رئال مادرید داده است. این نشریه مدعی شد ستاره پرتغالی در ماه های اخیر با باشگاه رئال مادرید در ارتباط بوده و خواهان حضور دوباره در ترکیب این تیم شده است.


کریستیانو رونالدو تنها یک سال دیگر با یوونتوس قرارداد دارد و به همین دلیل پروسه بازگشت او به مادرید خیلی دشوار نیست. همچنین دستمزد بالای ستاره 36 ساله و پرتغالی باعث شده یوونتوس مشکل چندانی با فروش او نداشته باشد و در واقع در صورت تمایل طرفین، این انتقال کار خیلی دشواری نخواهد بود.


اما نشریه مارکا نیز همین اخبار را پوشش داده است. این نشریه مدعی شد کریستیانو رونالدو عشق و علاقه خود را به رئال مادرید نشان داده، اما باشگاه اسپانیایی هنوز اقدامی برای خرید او نکرده و فعلا شانس این انتقال را رد کرده است. حذف زودهنگام یوونتوس از لیگ قهرمانان و ناکامی کریستیانو رونالدو در این تیم در فتح این تورنمنت تردیدها را نسبت به عملکرد او آنهم در سن 36 سالگی افزایش داده است.
رونالدو و رئال مادرید با هم در ارتباط هستند (عکس) 1