انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: راموس به زیدان: بذار 10 دقیقه دیگه بازی کنم! (عکس)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید، در بازی دیشب این تیم برابر آتالانتا پس از به ثمر رساندن گل دوم میزبان از روی نقطه پنالتی، در دقیقه 64 بازی تعویض شد و جای خود را به میلیتائو داد.
راموس به زیدان: بذار 10 دقیقه دیگه بازی کنم! (عکس) 1
به گزارش "ورزش سه"، سرخیو راموس تقریبا بلافاصله پس از به ثمر رساندن گل دوم رئال مادرید برابر آتالانتا در دقیقه 60 بازی، توسط زین الدین زیدان تعویض شد. کاپیتان مادرید با حرکت دست از زیدان خواست تا به او 10 دقیقه دیگر فرصت بازی دهد اما سرمربی لوس بلانکوس که قصد داشت آمادگی راموس را حفظ کند و در اولین هفته های بازگشت از مصدومیت فشار زیادی به او وارد نکند، درخواست کاپیتان تیمش را نپذیرفت.

سرخیو راموس به تازگی و پس از ماه ها دوری از میادین و جراحی روی زانوی چپش، به ترکیب رئال مادرید بازگشته است. او در بازی برابر الچه و همچنین آتالانتا از ابتدا در ترکیب رئال به میدان رفته است.
راموس به زیدان: بذار 10 دقیقه دیگه بازی کنم! (عکس) 1
دقایقی قبل از تعویض دوربین ها سرخیو راموس را نشان دادند که با حرکت هر دو دست از زیدان تقاضا می کرد که به او 10 دقیقه دیگر فرصت بازی بدهد. یک ساعتی که راموس بازی کرده بود بدون مشکل پیش رفته بود و از ابتدای نیمه دوم نیر میلیتائو مشغول گرم کردن بود، اما کاپیتان دوست داشت که اندکی بیشتر در زمین حضور داشته باشد.

زیدان اما توجهی به خواست راموس نکرد و طبق برنامه در دقیقه 64 بازی میلیتائو را به جای او به زمین بازی فرستاد. به نظر می رسید که راموس می خواهد تعداد دقایق بازی و احیانا تعداد گل های زده خود در این فصل را افزایش دهد، اما سرمربی رئال مادرید که از تعداد بالای مصدومیت های بازیکنانش به ستوه آمده حاضر نیست حتی کوچکترین ریسکی را بپذیرد، مخصوصا وقتی که در آن زمان تابلوی ورزشگاه پیروزی 2-0 شاگردانش را نشان می داد که برای صعود کاملا کافی بود.