انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: واکنش عجیب شجاع خلیل‌زاده نسبت به بوسیدن لوگو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مدافع ملی پوش پرسپولیس در توضیح بوسه‌اش به لوگوی الریان که جنجال بزرگی به پا کرد گفت قبل‌تر نشان پرسپولیس را بوسیده اما بیرونش کرده‌اند.
واکنش عجیب شجاع خلیل‌زاده نسبت به بوسیدن لوگو 1
شجاع خلیل‌زاده که گفت‌وگوی اسکایپی او با علی ضیا در ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک پخش شد در ابتدا گفت: کرونا نگرفتم و دو دوز واکسن را هم دریافت کردم. همسرم هم واکسن زده است. این بازیکن سابق پرسپولیس درباره اینکه از وقتی به قطر رفته خوش‌تیپ‌تر شده، گفت: اینجا هوایش تمیز است و پوست را شفاف می‌کند!

خلیل‌زاده درباره اینکه او را مدافع ارزشمند قطر می‌نامند، با خنده گفت: همه چیز را مدیون پرسپولیس و هوادارانش هستم شرایط برایم خیلی سخت بود. تمام کارهایم دلی بود و در رفتنم یک درصد مقصر نبودم. اینکه لوگو الریان را بوسیده بودم قرار نبود بیرون بیاید، بعدها گفتند اشتباه شده و پخش شده و دیگر نمی‌شد کاری‌اش کرد. بعدها فکر کردند من این کار را کردم. من لوگوی پرسپولیس را با دلم بوسیدم و همه چیزم را مدیون آنم اما مرا از پرسپولیس بیرون کردند.

او درباره رفتن رسول‌پناه از پرسپولیس تصریح کرد: امیدوار بودم رسول‌پناه زودتر برود او به من گفت که می‌توانی پول رضایت نامه‌ات را بدهی و بروی! همینطوری به من گفت. اولین بار است این را می‌گویم. همین الان از پرسپولیس ۳ میلیارد طلب دارم. من پایین‌ترین پول را گرفتم یک کلمه حرف نزدم و حاشیه درست نکردم، من ۳۰ ساله شده بودم و دیگر کجا باید پول درمی‌آوردم؟ مرا سه روز کاشتند و مدام می‌گفتند امروز و فردا بیا، ۴ روز ماندم و از قطر پیشنهاد داشتم عملا پرسپولیس به من گفت نمی‌خواهمت، تصمیمم بود در پرسپولیس بمانم اما نخواستند.

خلیل‌زاده در پایان گفت: از هواداران پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم امیدوارم امسال پرسپولیس قهرمان شود چون حقش قهرمانی است.

شجاع درباره از دست رفتگان اخیر فوتبال ایران هم گفت: با علی آقای انصاریان زیاد ارتباط نداشتم اما با آقا مهرداد رفت‌وآمد خانوادگی داشتم و یکی از دوستهای صمیمی‌ام بود و امیدوارم خدا به خانواده‌شان صبر بدهد.