انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: قانون خاص مسی برای تعویض پیراهنش | دو بازیکنی که لئو از آنها درخواست پیراهن کرد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
لیونل مسی قانون خاصی برای تعویض پیراهن خود با بازیکنان رقیب دارد.
قانون خاص مسی برای تعویض پیراهنش | دو بازیکنی که لئو از آنها درخواست پیراهن کرد 1
به گزارش همشهری آنلاین لیونل مسی بعد از پایان هر بازی معمولا با درخواست برای تعویض پیراهن مواجه می شود. اما ستاره آرژانتینی قانون خاصی برای تعویض پیراهن خود دارد. او پیشتر در گفت و گو با TYC گفته بود: هیچ وقت از کسی درخواست پیراهن نمی‌کنم و معمولا پیراهن‌ها را تعویض می‌کنم اما یک بار از زیدان درخواست کردم پیراهنش را بگیرم. اگر یک آرژانتینی در زمین وجود داشته باشد با او لباس عوض می‌کنم در غیر این صورت باید یک نفر از من درخواست تعویض لباس داشته باشد. من از کسی درخواستی نخواهم کرد.

تصاویر زیادی از کلکسیون لباس مسی در رسانه‌ها منتشر شده که نشان می‌دهد این بازیکن البسه دیماریا، آگویرو، لانزینی و میلیتو که همگی آرژانتینی هستند را دارد. او البته لباس اسطوره‌هایی چون بوفون، توتی و زیدان را دارد و البته یک بار هم در ماه فوریه که لباس ادگار بادیا، دروازه‌بان الچه را گرفت قانون خود را زیر پا گذاشت. مسی یک بار هم درخواست آلفونسو دیویس را به دلیل ناراحتی بابت شکست سنگین برابر بایرن مونیخ رد کرده بود.
قانون خاص مسی برای تعویض پیراهنش | دو بازیکنی که لئو از آنها درخواست پیراهن کرد 1