انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سقوط تلخ در انتظار عابدزاده و علیپور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با گذشت 24 هفته از لیگ برتر پرتغال ماریتیمو تیمی که از دو بازیکن ایرانی در ترکیب بهره می برد با 21 امتیاز در رتبه آخر جدول قرار دارد.
سقوط تلخ در انتظار عابدزاده و علیپور 1
به گزارش "ورزش سه"، اگر چه اختلاف امتیاز بین ماریتیمو و تیم های بالا سرش نزدیک است و در هفته های آتی می تواند با یک برد شرایط را به سود خود تغییر دهد اما باید گفت روزهای سختی را پیش رو دارد به خصوص که در بازی بعدی جدال با بنفیکا را تجربه خواهد کرد. این بازی 5 آوریل برابر با 16 فروردین برگزار خواهد شد. این بازی در خانه بنفیکا انجام می شود و این تیم رقابت نزدیکی با تیم پورتو برای کسب تصاحب سکوی دومی دارد و بدون شک در بازی با ماریتیمو برای برد برنامه ریزی و بازی خواهد کرد.خوردن 37 گل در 24 بازی سپری شده نشان می دهد خط دفاعی این تیم عملکرد ضعیفی داشته است. هر چند عنوان بدترین خط دفاعی برای تیم توندلا است که در بازی های گذشته 39 بار دروازه اش در برابر مهاجمان حریف باز شده است. ماریتیمو در آخرین بازی با نتیجه 4-0 در برابر فامالیسائو شکست خورد. نتیجه این بازی بود که بار دیگر منجر به سقوط تیم ماریتیمو به انتهای جدول شد.
سقوط تلخ در انتظار عابدزاده و علیپور 1
جدول رده بندی لیگ برتر پرتغال و حضور تیم ماریتیمو در انتهای جدول؛ با 21 امتیاز از 24 مسابقه

امیر عابدزاده در این بازی دروازه بان تیم ماریتیمو بود اما علی علیپور هم چنان به عنوان بازیکن تعویضی در ترکیب تیم قرار می گیرد. مهاجمی که در این فصل کمتر به او به عنوان یکی از یازده بازیکن اصلی تیم اعتماد شد و جالب اینکه در هفته های سپری شده بیشتر در پست وینگر راست بازی کرده که پست غیر تخصصی او محسوب می شود.شاید به همین بهانه است که او با گذشت 24 هفته از بازی ها موفق به گلزنی برای تیمش نشده است در حالی که او در پرسپولیس یکی از کلیدی ترین بازیکنان تیمش بود و حتی عنوان آقای گلی بازی ها را هم بدست آورد. به هر صورت این دو بازیکن روزهای سختی را در لیگ برتر پرتغال سپری می کنند چرا که تیم آنها در آستانه سقوط از لیگ برتر پرتغال قرار دارد.