انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دوربین پی ۵۰ پرو پلاس، پنج گانه و با طراحی خاص است
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
رندر جدیدی از گوشی Huawei P50 Pro+ منتشر شده است. بر اساس تصاویر منتشر شده، دوربین پی ۵۰ پرو پلاس، پنج گانه و با طراحی خاص است.
دو هفته پیش بود که OnLeaks، طرح‌هایی سه بعدی از Huawei P50 و P50 Pro منتشر کرد. هر دو دستگاه از طراحی خاصی بهره می‌برند و دو قاب دایره‌ای شکل برای دوربین آن‌ها در نظر گرفته شده است.


دوربین پی ۵۰ پرو پلاس، پنج گانه و با طراحی خاص است 1

رندر قبلی، شکل دوربین‌های داخل قاب‌های دایره‌ای را به تصویر نکشیده بودند اما امروز، حساب جدیدی در توییتر به نام HoilNDI، تصاویر جدیدی از دوربین پی ۵۰ پرو پلاس و نحوه قرار گیری احتمالی آن در قاب‌ها منتشر کرده است. نحوه قرار گیری دوربین‌ها بسیار خاص است؛ در یک دایره شاهد لنز کوچکی در کنار سنسور پریسکوپ هستیم و در قاب دیگر، دوربین سه گانه به همراه سنسور ToF قرار گرفته است.


دوربین پی ۵۰ پرو پلاس، پنج گانه و با طراحی خاص است 1

ممکن است رندرهای منتشر شده از گوشی هواوی، کاملا درست نباشند. ماه گذشته همین منبع، تصاویر کاملا متفاوتی را برای پی ۵۰ پرو پلاس و دوربین‌هایش منتشر کرده بود. تا معرفی رسمی این نسل زمان نسبتا زیادی باقی مانده است و طرح‌‌های زیادی برای ساخت این دستگاه وجود خواهد داشت.دوربین پی ۵۰ پرو پلاس، پنج گانه و با طراحی خاص است 1


در ابتدای امر، گفته می‌شد آخرین گوشی‌های سری پی هواوی، در ماه مارس (تا اواسط فروردین) رونمایی خواهد شد اما به دلیل مشکلاتی که برای این کمپانی وجود دارد و عدم کاهش تحریم‌ها علیه هواوی، این شرکت مجبور است که رونمایی این سری را به تاخیر بیاندازد. هنوز هیچ زمان دقیقی برای معرفی P50 در نظر گرفته نشده است اما آخرین خبرها، حاکی از معرفی پرچمداران جدید چینی در ماه می است.


دوربین پی ۵۰ پرو پلاس، پنج گانه و با طراحی خاص است 1نمایشگر مدل پرو پلاس، میزان خمیدگی بیشتری نسبت به مدل پرو دارد. صفحه نمایش این دستگاه شیب دار و از نوع آبشاری خواهد بود. بر اساس گزارشی که سال گذشته منتشر شده بود، هواوی قرار بود در این نسل از نمایشگرهای OLED ساخت ال جی و سامسونگ استفاده کند اما خبرهای جدید این موضوع را تکذیب می‌کنند و احتمالا شاهد نمایشگرهای ساخت BOE خواهیم بود.
دوربین پی ۵۰ پرو پلاس، پنج گانه و با طراحی خاص است 1

هواوی در حال تکمیل کردن بخش سخت افزاری دستگاه‌های خود است و در آینده نزدیک این گوشی‌ها معرفی خواهند شد.