انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ریسک بزرگ اسکوچیچ | برای دو بازی حساس ملی‌پوش سابق را دعوت کن!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
تیم ملی ایران در حالی باید خردادماه برابر بحرین و عراق به میدان برود که این دو تیم شرایط بهتری برای صعود به دور بعد دارند.
ریسک بزرگ اسکوچیچ | برای دو بازی حساس ملی‌پوش سابق را دعوت کن! 1
به گزارش همشهری‌آنلاین تیم ملی ایران موفق شد با ۳ گل سوریه را شکست بدهد اما این نتیجه نباید باعث شود نقطه‌ضعف‌های اساسی تیم کشورمان پنهان بماند. نکته‌ای که دیروز به شدت به چشم آمد ضعف تیم ملی در کناره‌های زمین بود. سلمانی اگرچه اولین بازی ملی خود را انجام داد اما نشان داد هنوز جای کار زیادی برای حضور فیکس در این نقطه از زمین دارد. تیم ملی ایران خردادماه باید در برابر بحرین و عراق که روی کاغذ شانس بیشتری برای صعود دارند به میدان برود. دو بازی حساس که ارتباط مستقیمی با آینده فوتبال ایران دارد. بازی‌های ایران در دور انتخابی به هیچ عنوان جای تجربه‌اندوزی نیست.

مشخص نیست دلیل عدم دعوت اسکوچیچ از بازیکنانی مانند رامین رضاییان و وریا غفوری چیست. در خصوص وریا گفته می‌شود اسکوچیچ ترجیح می‌دهد بازیکنان جوان‌تر در تیم ملی باشند هرچند اگر بحث سن و سال مطرح است امید ابراهیمی ۳۴ ساله همسن وریا غفوری در تیم ملی حضور دارد. اما رامین رضاییان ۳۱ ساله چطور؟

در خصوص رامین رضاییان شایعاتی در مورد دعوت نشدنش به تیم ملی مطرح می‌شود که اگر این ماجرا واقعیت داشته باشد تنبیه انضباطی او در این چند بازی‌ای که در لیست تیم ملی حضور نداشته انجام شده است. تیم ملی ما بیشتر از هر زمانی به بازیکنان باکیفیت نیاز دارد. بگذارید از این پیچ خطرناک بگذریم. بعد خون تازه به تیم تزریق کنید.