انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: عوامل ضرب و جرح سینا زامهران دستگیر شدند
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
عوامل ضرب و جرح سینا زامهران بازیکن تیم پدیده مشهد توسط پلیس آگاهی این شهر دستگیر شدند.
عوامل ضرب و جرح سینا زامهران دستگیر شدند 1
حدود ۱۰ روز پیش بود که سینا زامهران بازیکن تیم پدیده مقابل منزلش با حمله تعدادی از سارقین مواجه شد و این بازیکن بعد از آنکه تلفن همراه خود را به آن‌ها داد، باز هم با ضربات چاقو مورد حمله قرار گرفت، اما با گذشت چند روز عوامل این حادثه دستگیر شدند.

زامهران در این خصوص گفت: با تلاش‌های پلیس آگاهی شهر مشهد، متهم اصلی این پرونده دستگیر شده و هم اکنون در بازداشت به سر می‌برد.

زامهران افزود: بعد از حادثه رخ داده، بلافاصله از پلیس آگاهی مشهد با من تماس گرفتند و بعد از بررسی محل حادثه و اطلاعاتی که از من گرفته شد، درنهایت عوامل سانحه رخ‌داده دستگیر شدند. جا دارد از پلیس آگاهی مشهد تشکر کنم که پیگیری‌های لازم را در این خصوص انجام دادند تا متهم اصلی پرونده دستگیر شود. روند قضایی پرونده در حال طی شدن است و امید به خدا عوامل این اتفاق به سزای کاری که کردند خواهند رسید.

زامهران ضمن تشکر از کسانی که در این مدت پیگیر وضعیت او بودند، گفت: خوشبختانه الان شرایطم خیلی خوب است و با صحبت‌هایی که با آقای مهدی رحمتی داشتم، قرار است از فردا در تمرینات پدیده شرکت کنم. در این مدت باشگاه پدیده، آقای وطنخواه و رحمتی خیلی پیگیری کردند و جا دارد از همه آن‌ها تشکر و قدردانی کنم.