انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تمجید اتحادیه جهانی از ستاره کشتی ایران/ گرایی: به این نمایش افتخار می کنم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اتحادیه جهانی کشتی از نمایش محمدرضا گرایی در رقابت های کشتی فرنگی گزینشی المپیک که با ۴ پیروزی قاطع بدون دادن حتی یک امتیاز همراه بود، تمجید کرد.
تمجید اتحادیه جهانی از ستاره کشتی ایران/ گرایی: به این نمایش افتخار می کنم 1
به گزارش ایسنا، عملکرد خیره کننده محمدرضا گرایی فرنگی کار وزن ۶۷ کیلوگرم ایران در رقابت های گزینشی المپیک در قاره آسیا با تمجید اتحادیه جهانی کشتی همراه بود.

سایت اتحادیه جهانی کشتی در اینباره نوشت: گرایی پیش از این اعلام کرده بود اطمینان دارد به برادر بزرگتر خود در المپیک توکیو ملحق می شود.

اتحادیه جهانی با اشاره به برتری قاطع ۹ بر صفر گرایی مقابل هان سو ریو کره ای و دارنده مدال های طلای جهان در دیدار فینال، به نقل از گرایی نوشت: "روز خوبی بود، من در همه مبارزاتم بدون اینکه امتیازی به حریفانم بدهم همه آن ها را با امتیاز عالی شکست دادم، بنابراین به کسب این نتایج افتخار می کنم. من از یک خانواده کشتی گیر می آیم و برادرم همیشه از من حمایت و من را به سمت جلو تشویق می کند."

گرایی ۲۴ ساله ادامه داد:" بدن من کاملا برای این رقابت ها آماده بود و دقیقا طبق برنامه ای که داشتم کشتی گرفتم."

اتحادیه جهانی در ادامه عنوان کرد: گرایی در وقت نخست مبارزه فینال پشت حریف ۳۳ ساله کره ای را به تشک زد و ۵ امتیاز گرفت و در تایم دوم نیز بار دیگر پشت قهرمان جهان را به تشک کوبید و ۴ امتیاز دیگر گرفت تا ۹ بر صفر پیروز شود. گرایی هر ۴ مبارزه خود را با امتیاز عالی به پایان رساند. او آخرین بار در رقابت های جهانی زیر ۲۳ سال در وزن غیر المپیکی ۷۲ کیلوگرم بر سکوی نخست جهان ایستاد. در آلماتی با عملکردی که نشان داد به سطح بالاتری رسید

به گزارش ایسنا، محمدرضا گرایی در رقابت های گزینشی المپیک با کسب ۲ برتری ۸ بر صفر و دو پیروزی ۹ بر صفر قاطعانه به سهمیه المپیک و مدال طلا رسید.