انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کاربران فلشخور در سرزمین عجایب.(سال 1400).پارت 10(پایانی) قرار گرفت.
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
عالی بود*_*
نع والا عاخه آقا صابر از مدیریت فلش به خلبانی برسن؟
مغز که نیس که
مرکز انحرافات و تراوشاته لامصب D=
نه فکرشم به سرم خطور نمیکرد
من خدایی دارم عصبی میشم:| 2 پارته منو نیوردی:| به جای اینا اگه منو اوردی کارکترم یه کارکتر طنز و شوخ باشع:|
فکرش اصلا دوروبرای خیابون مغزمم نیومد!
بلی تگ کنی خوبه چون اطلاعیش میره واس اونا و میفهمن!

عرررر من؟ امضا؟ بی تی اس؟ عربستان؟
دمت گرم چیزی جز این از شخصیت رمانیم انتظار نداشتم D:
مهدی جان لطفا تک کن تا متوجه بشم اخه من نیستم یا حدقل تو پیوی بگو^_^
با سپاس♡
()
()
()

پارت ۲ قرار گرفته ها
به نام خدا پارت 3 داستان!
________________________________________________________________________________​_______________________________________________
مهدی:حسام از تهران تا مشهد چقدر راهه؟
حسام: یک ساعت.                                                 مهدی:پس چرا ما سه ساعته رو هواییم؟ Huh
حسام حتما میانبر زده!                                            مهدی:Telegh_07Telegh_59
مهدی:حسام تو راه از تهران به مشهد دریا هم داریم؟
حسام:نه! نداریم. Angry                                                مهدی :پس چرا ما رو دریاییم؟ Undecided
حسام:حسین تو راه تهران تا مشهد دریا هست؟                       حسین: ارده دیگه دریاچه خزر هست!
مهدی:خزر که شماله ما داریم میریم شرق Confused                            حسین: حتما حاج صابر میخواد یه حالی بهمون بده سر راه یه تنی هم به اب بزنیم.
مهدی و حسام:Telegh_59Waaaht                                      حسین :بخوابین تا این ترلان باز نیومده! Angry
مهدی:بچه ها اقیانوس ارام کجاست؟ سرراهمون اقیانوس ارامم هست؟ Huh
بهار: اقیتنوس ارام رو از کجا اوردی تو؟ Dodgy                              مهدی: رو جی پی اس زده وسط اقیانوس ارامیم!  Smile  s  Cool  Sleepy :
بچه های انجمن: چچچیچییییییی؟؟؟662020
از برج مراقبت به پرواز فلشخور! حاج صابر کجایی؟داری چیکار میکنی چرا یه راست داری میری وسط مثلث برمودا! حاجیی کجایی الووو.....(اتصال و تماس های رادیویی قطع شد)
بچه های انجمن:.....................12Telegh_52Telegh_56Telegh_00Bc76661717
حاج صابر: cof چطونه انقدر سر و صدا میکنید دو دقیقه خواستیم بخوابیم ها!Telegh_22
بچه های انحمن:Telegh_45                     برج مراقبت:Telegh_45                                    حاج صابر:Bg2bathtime
اخبار 20:30. هواپیمای مطعلق به انجمن فلشخور با 15 سرنشین در دهان مثلث برمودا گم شد. جستوجو ها همچنان برای پیدا کردن باقی مانده هوا پیما و سرنشینان ان ادامه دارد
سر صبح_جزیره ناشناخته
مهدی:چه شنای خومزه ای داره اینجا! Exclamation  Huh . جججاااااااااننننننن.! بچه ها کجاییدTelegh_07.
هه قلاب ماهی گیری!!! خب میشنم همینجا تو ساحل ماهی میگیرم تا بچه ها بیان112Telegh_01Telegh_15 fishing
یک ماه بعد!
مهدی:fishing
دوماه بعد:
مهدی:fishing
سه ماه بعد!
مهدی:fishing cof       خب انگاری قرار نیست بچه ها بیان . برم ببینم تو جزیره چی هست.
دو دقیه بعد ان سوی درخت های موز!
مهدی: چییییییییییییییییییییییییییییییییی!!!!!!!!!همه مدت اینجا یه شهر بودههههه!!!!!1217Telegh_29
حسین: هی مهدی! Big Grin  خوبی چرا سراغی از ما نمیگرفتی! Undecided
مهدی:ها؟ Huh                                          
حسین: خب تو اون مدت همش کنار دریا میشستی ماهی گیری میکردی و سراغی از ما نمیگرفتی دیگه!
مهدی:......elecelecelecBb2                               حسین: مهدی چی شد؟! خوبی؟ Huh
مهدی: یعین تمام مدت شما میدونستید من اونجام! Angry Bl5
حسین:اره کلیم مسخرت میکردیم اونجا داستی ماهی میگرفتیTelegh_01. مگه تو نمیدوستی ما اینجاییم Big Grin
مهدی: Angry Telegh_59Bl55 خودت چی فکر میکنی!!
حسین:من برم یه دوری بزنم میام!Telegh_02            مهدی: هستی حالا.Bl8vahidrkvahidrk                 حسین:Bb3
مهدی: اون ارش نیست پیش بهار!چطوری اومده اینجا!
حسین : چرا خودشه ! نگو که اینم نمیدونستی تو!            مهدی:Telegh_10vahidrkvahidrkvahidrkvahidrk         حسین:Bb3Bb3Telegh_21Telegh_21
ارمین: اخی نازی نازی!!3636
مهدی: ارمین تو اینجا چیکار میکنی؟ Undecided  Confused                                ارمین: از دیدنم خوشحال شدی اره! Smile
مهدی: برای اولین بار بله از دیدن یه هنتای خوشحال میشم.! خوشحال باش!Telegh_404fvf4fvf
ارش:مامان مامان من شیر میخوام بهم شیر بده!Telegh_29
بهار:شیر گرونه بیا این موز رو بخور فعلا. تا فقط ناهار!Telegh_39Telegh_34
مهدی:Telegh_59Waaaht               ارمین و حسین:24524525r3025r30  
مهدی: چی شد الان؟                             ارمین: وقتی داشتیم میومدیم اینجا سر ارش ضربه خور ازون موقع فکر میکنه بهار مامانشه!Telegh_01

مهدی:اها خب مهم نیست زیاد. شما چطوری اومدید اینجا؟
حسین: این داداش گلمون. ته مرام و معرفتfs10 بعدر شنیدن خبر گم شدن ما. پا میشن از عربستان میان ایران ! میرن درای انجمنو میشکنن ارش و سهند رو ورمیدارن میرن فرودگاه یه هواپیما میدزدن میان تا مارو پیدا کنن! Big Grin  Big Grin
مهدی:یعنی الان هواپیماتون ایجاس میشه برگشت؟3131 Smile  Smile
ارمین: هواپیما که نه! سقوط کرد عین مال شما! ولی خب یه چیز بهتر دارم!!

مهدی :چی؟Telegh_08Telegh_08Telegh_08           ارمین: امضای بی تی اس برای همه! Big Grin  Wink 30
]]شششتتتلللللقققق......
(مهدی انچنان بر پس کله ارمین میکوبد که که ارمین با کله به درون شن ها میرود)
مهدی:Bd1Bf3 آخییشششششش دلم خنک شد!                       ارمین:Bb3
مهدی: خب بریم پیش بقیه بچه تا یه راهیی برای برگشتن پیدا کینم!! Dodgy                             حسین: همه بچه ها اینجا نیستن که! Smile
مهدی : کجان مگه؟                                                              حسین: اینم نمیدونی؟
مهدی:5                                                                          حسین:Telegh_02 خوب گوش کن تا بگم!
________________________________________________________________________________​_______________________________________________خب دوستان پارت سه هم تموم شد و اما وضعیت من uteute. حلول ماه مبارک رمضان مبارک باشهو اولین روز روزه داریتئنم مورد قبول واقع بشه!
سوال این پارت: چثدر احتمال میدادید که  اوضاع اینطوری پیش بره و سر از جزیره در بیاریم؟

و اینم هم تگ بازیگران. پارت سه قرار گرفت!

اون فسمتی که ارمین گفت امضای بی تی اس برای همه...

خیلی خووووب بود D:

من فک میکردم هواپیما لا ابرا میره توی بعد دیگه ._. فکر جزیره رو نمیکردم..
هرچی غلط املایی و نگارشی هستش تقصیر حسین و ارشه و به من هیچ ربطی نداره.

شما حیف شدین ب خدا اصغر فرهادیو تیم برتونو هومن سیدیو جی .کی رولینگ سرِتعظیم فرود اوردن 46 Telegh_01

فقط اونجاش ک آقا صابر از خواب بیدار شد Big Grin
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9