انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تاپیک شکایتD:
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
درود

اگه از هرکی تو این تاپیک شکایت داری اعلام کنید تا حلش کنیمD:

فقط کاری نکنین که تاپیک بسته شه و فردی که ازش شکایت دارین ناراحت شه

اسپم هم ندین

فقط برای حفظ شخصیت خودتون و طرفی ک ازش شکایت دارین تو پ.خ دعوا کنین.-.

برای گرفتن وقت دادگاه در گ.آ تگم کنید.از روز قبلD:

باممنون(:

بنده قاضی هستمTelegh_01 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تاپیک شکایتD: 1
م ازونایی که براشون ی متن طولانی مینویسم بی چیز کوتاه جواب میدن و اونایی که جواب پیامامو نمیدن شکایت دارم
خیارشورای شاخ
از اونی ک یه ماهه آفه شکایت دارمTelegh_44
بنده از تمام کسانی که سین میکنن و جواب نمیدنن یا خیلی دیر جواب میدن شکایت دارم و تمام کسانی که ضد حال میزنن.
از اونی که شکایت نداره :/
من از ایشون به دلیل حق گفتن در گ.ا و *** مغز جوانان شکایت دارم
من از همه شکایت دارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-04-2021، 20:12)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من از همه شکایت دارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اعتراض واردهTelegh_01
من از قاضی شکایت دارم
چرا به شکایات رسیدگی نمیکنی ike
(14-04-2021، 20:28)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-04-2021، 20:12)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من از همه شکایت دارم

اعتراض واردهTelegh_01

از حاج صابر هم شکایت دارم
چون نام کاربریا رو عوض نمیکنه
و فقط برای مدیر ناظمو عوض میکنه
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5