انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سنگ تمام اخباری برای تراکتور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دروازه بان تراکتور در نیمه اول بازی امشب مقابل پاختاکور عملکرد قابل تحسینی داشته است.
سنگ تمام اخباری برای تراکتور 1
به گزارش ورزش سه، تیم تراکتور در اولین بازی خود در گروه دوم لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19:30 به مصاف پاختاکور رفته که این دیدار تا پایان نیمه اول گلی در پی نداشته است؛ این تساوی بدون گل در حالی به دست آمد که مهاجمان پاختاکور در چند صحنه تا یکقدمی باز کردن دروازه تراکتور پیش رفتند.پیش از شروع بازی ها بود که کنفدراسیون فوتبال آسیا به معرفی گروه های هشت گانه لیگ قهرمانان پرداخت. در بخش مربوط به معرفی گروه دوم، از محمدرضا اخباری به عنوان ستاره تراکتور یاد شد؛ دروازه بانی که در سال 2016 و در جریان تنها صعود سرخ پوشان به دور حذفی، در چهار بازی کلین شیت کرده بود.درخشش یک نیمه ای اخباری در بازی امشب نشان داد که AFC در پیش بینی خود اشتباه نکرده و ستاره تراکتور را خوب تشخیص داده است. اخباری که در فصل جاری شماره یک تراکتور را به تن می کند، در 45 دقیقه ابتدایی بازی با پاختاکور چندین بار با عکس العمل های دیدنی خود ناجی دروازه تیمش شد.
روی اشتباه اکبر ایمانی در دقایق ابتدایی، پاختاکور خیلی زود می توانست توسط رشیدف به گل برسد اما اخباری با مهار ضربه او در موقعیت تک به تک، کار خود را در بازی امشب شروع کرد. در ادامه او چندین بار دیگر هم مقابل حملات حریف ایستادگی کرد تا اینکه اوج کارش را در دقیقه 35 شاهد بودیم؛ ضربه سر دیگو چران با پشت سر روی ارسال ایستگاهی در دهانه دروازه به زمین خورد تا مهار آن دشوار شود اما اخباری با جهشی دیدنی و یک دستی توپ را راهی کرنر کرد.

جهشی که با مصدومیت او همراه شد تا نشان دهد دروازه بان تراکتوری ها با جان و دل برای بسته نگه داشتن دروازه تیمش تلاش می کند.