انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ممنوعیت شادی گل همراه با مربیان در آسیا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کنفدراسیون فوتبال آسیا تدابیر سختگیرانه‌ای برای انجام دیدارهای لیگ قهرمانان در نظر گرفته است.
ممنوعیت شادی گل همراه با مربیان در آسیا 1
به گزارش "ورزش سه"، رقابت‌های مرحله گروهی فصل ۲۰۲۱ لیگ قهرمانان آسیا در شرایطی امروز آغاز می‌شود که سه نماینده فوتبال ایران(پرسپولیس، تراکتور و فولاد) به ترتیب در ساعت‌های ۱۹ ، ۱۹:۳۰ و ۲۲:۳۰ مقابل حریفان خود قرار می‌گیرند که در آستانه شروع این بازی‌ها، دستورالعمل‌های ویژه کرونایی به باشگاه‌ها ابلاغ شد.کنفدراسیون فوتبال آسیا که دو مرحله تست‌گیری را قبل از شروع دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان از تیم‌ها به عمل آورده، تدابیر سختگیرانه‌ای هم برای پیشگیری از شیوع کرونا بین مربیان، بازیکنان و دیگر اعضای تیم‌ها در نظر گرفته که بخشی از آنها را در زیر می‌خوانید:

* به غیر از سرمربیان تیم‌ها، الزام است تا تمام اعضای نیمکت‌نشین و بازیکنان ذخیره در تمام جریان مسابقه و قبل و بعد از آن ماسک بزنند.
* در همه مراحل باید رعایت فاصله یک و نیم متر اجرا شود و این مورد اجبار و مورد تاکید AFC است.
* آی‌دی کارت همواره باید همراه و روی سینه اعضای تیم‌ها باشد و افراد متفرقه اجازه همراهی تیم‌ها و حضور در اطراف زمین و ورزشگاه را ندارند.
* پس از ورود تیم‌ها به زمین مسابقه، بازیکنان اصلی هر دو تیم باید رو در روی هم بایستند و به مدت ۳۰ ثانیه یکدیگر را تشویق کنند؛ ضمن اینکه دست دادن آنها به یکدیگر نیز ممنوع است.
* شادی پس از گل بازیکنان ایرادی ندارد، اما بازیکنان برای شادی گل اجازه ندارند به سمت نیمکت‌ها و مربیان بروند.
* تعویض لباس بازیکنان پس از پایان مسابقه ممنوع است.
* پس از اتمام مسابقه، تمام اعضای تیم‌ها باید سریعا به رختکن بروند و پس از آن بلافاصله ورزشگاه را ترک کنند تا تداخلی در زمان خروج آنها و ورود تیم بعدی به ورزشگاه صورت نگیرد.