انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: چاگو: فولاد کیفیت لازم برای صعود را دارد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
هافبک آفریقایی سابق فولاد خوزستان می‌گوید فولاد در دیدار شب گذشته یک تیم منظم و هماهنک بوده است.
چاگو: فولاد کیفیت لازم برای صعود را دارد 1
به گزارش ورزش سه، ماتیاس چاگو هافبک کامرونی بازیکن سابق تیم فولاد که خودش با تیم فولاد در مسابقات لیگ قهرمانان حضور یافته بود و سابقه بازی با السد قطر را دارد در گفت و گو با خبرنگار ما در خصوص دیدار شب گذشته مقابل السد گفت: بازی با السد هرگز آسان نیست زیرا یکی از بزرگترین باشگاه‌های آسیا است و زیر نظر مربی بزرگی چون ژاوی به تیم بهتری تبدیل شده است. 15 دقیقه ابتدایی مسابقه برای فولاد بسیار مهم بود و از نظر تاکتیکی آنها بسیار خوب و منظم خصوصا در دفاع بودند ، من تیمی را دیدم که یازده نفر را به عنوان یک تیم در اختیار داشت و این یکی از دلایلی است که آنها دیروز نتیجه خوبی گرفتند، یعنی یازده نفر یک تیم خوب را تشکیل دادند. می‌توانستند پیروز شوند اما در دقایق پایانی غافلگیر شدند و باید بگویم تساوی برابر السد که یکی از تیم‌های قدرتمند آسیاست نتیجه بسیار خوبی به حساب می‌آید.
چاگو: فولاد کیفیت لازم برای صعود را دارد 1
هافبک کامرونی سابق فولاد در خصوص نکونام نیز افزود: جواد بازیکن خوبی در دوران فوتبالش بود و امسال کیفیت واقعی خود را به عنوان مربی نشان داده و من برای او و فولاد بهترین ها را آرزو می کنم. بعد از بازی دیروز معتقدم که فولادی ها برای رفتن به مرحله بعدی کیفیت و استحقاق خوبی دارند.

چاگو در انتها افزود: طرفداران فولاد شگفت انگیز هستند و دلم برای آنها تنگ شده است. پیام من برای آنها ساده است، همه شما را دوست دارم!