انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آذری: نگاه‌ها به فولاد عوض شد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مدیرعامل تیم فولاد خوزستان گفت: پس از صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، نگاه‌ها به فولاد تغییر کرده و همه متوجه شدند که فولاد تیم قدرتمندی است.
آذری: نگاه‌ها به فولاد عوض شد 1
به گزارش ورزش سه، سعید آذری در خصوص تساوی تیم فولاد خوزستان مقابل تیم السد قطر به میزان گفت: بازی سختی مقابل السد داشتیم. در این بازی شایسته پیروزی بودیم؛ اما در لحظات پایانی تمرکز بازیکنان کمتر شد و به خاطر کم‌تجربگی‌شان این تصور به وجود آمد که برد قطعی است. با این حال از تلاش بازیکنان فولاد تشکر می‌کنم و امیدوارم این بازی درس بزرگی برای آنها باشد تا بدانند باید تا لحظه آخر جنگید و البته متوجه این موضوع هم باشند که فوتبال‌شان تا چه اندازه رشد کرده است.مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان تصریح کرد: باید از عملکرد جواد نکونام قدردانی ویژه‌ای داشته باشم. او نشان داد در سطح بین‌المللی به راحتی می‌تواند مربیگری کند. آنالیز السد و شناخت نقاط ضعف و قوت این تیم به بهترین شکل توسط نکونام و همکارانش انجام شد.آذری با اشاره به اینکه فولاد در گروه وحشتناکی قرار دارد، گفت: تلاش می‌کنیم نماینده شایسته‌ای برای فوتبال خوزستان و ایران باشیم. پس از صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، نگاه‌ها به فولاد تغییر کرده و همه متوجه شدند که فولاد تیم قدرتمندی است. .
آذری: نگاه‌ها به فولاد عوض شد 1
آذری درباره مهمترین چالش فولاد خوزستان در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: مهمترین چالش ما نزدیک بودن مسابقات به هم است. عواقب بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی فولاد، الان خودش را نشان داده و واقعا در حق فولاد ظلم شد. متاسفانه دست کادر فنی برای بازی‌های آینده بسته است و مشکلات احتمالی مثل مصدومیت و خستگی بازیکنان می‌تواند نگران کننده باشد. البته تمهیدات لازم را در نظر گرفتیم و یکسری وسایل و مواد غذایی را خریداری کردیم تا بازیکنان بهتری بتوانند ریکاوری کنند.مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان ادامه داد: با توجه به اینکه در گروه ما تیم النصر عربستان حضور دارد امیدوارم نگاه عربستانی‌ها به ما که تا الان خوب بوده تغییر نکند و مشکلی برای فولاد ایجاد نشود. متاسفانه مسئولان قبلی فدراسیون فوتبال به حرف ما گوش ندادند. هر چقدر گفتیم که فولاد نماینده ایران است و پنجره نقل و انتقالاتی این تیم بسته نشود فایده‌ای نداشت. الان هم نمی‌شود کاری کرد. چون برای باز کردن این پنجره باید به دادگاه عالی ورزش نامه زده شود و این دادگاه علت بسته شدن پنجره را خواهد پرسید. متاسفانه ما خودمان فولاد را محروم کردیم و حالا به دنبال راه حل هستیم. البته باید از تلاش‌های قنبرزاده تشکر کنم.آذری در پایان خاطرنشان کرد: در بازی بعدی باید به مصاف تیم اردنی برویم. این تیم بسیار قوی است و توانست مقابل النصر عربستان به تساوی برسد . ژاوی پس از بازی با ما می‌گفت ایرانی‌ها با قلب‌شان بازی می کنند؛ اما نمی‌دانم این قلب تا چه اندازه می‌تواند کم و کاستی‌ها را رفع کند. ما کار سختی برای صعود داریم؛ اما ما هم آدم‌های سختی هستیم.