انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: موندو دپورتیوو؛ گل طارمی مندی را مجسمه کرد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
وب سایت اسپانیایی موندو دپورتیو با انتشار خبری از گل مهدی طارمی و عملکرد این بازیکن تمجید کرده است.
موندو دپورتیوو؛ گل طارمی مندی را مجسمه کرد 1
به گزارش "ورزش سه"، این گزارش که از گل مهدی طارمی در تیتر خود با عنوان بهترین گل رقابت های لیگ قهرمانان اروپا نام برده است، در ابتدا به ماجراجویی پورتو در مسابقات اروپایی این فصل پرداخته واز پورتو به عنوان جلاد یوونتوس یاد کرده که موفق شد این تیم مدعی ایتالیایی را طی دو بازی رفت و برگشت از پیش رو بردارد و با اشاره به آمار خوب مهدی طارمی ادامه پیدا کرده است.

ماجراجویی پورتو در لیگ قهرمانان درنهایت در مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات خاتمه پیدا کرد و نماینده پرتغال علی رغم پیروزی یک بر صفر در دیدار برگشت که در ورزشگاه سانچز پیسخوان برگزار شد، به دلیل شکست 2 بر صفر در بازی رفت از دور مسابقات کنار رفت و فرصت حضور درمرحله نیمه نهایی را به دست نیاورد.
موندو دپورتیوو؛ گل طارمی مندی را مجسمه کرد 1
این صحنه ای است که نشان می دهد چطور مهدی طارمی در دقیقه 94 دروازه چلسی را باز کرده است.

این گزارش در مورد گل مهدی طارمی مهاجم پورتو اینطور نوشته است:« گلی که، بله، مهدی طارمی در تمام طول زندگی اش به یاد خواهد آورد. مهاجم ایرانی پورتو در دقیقه64 وارد زمین شد، با یک پرش تماشایی به آسمان سویا برخاست و با یک ضربه آکروباتیک تماشایی تر،ادوارد مندی را که به مجسمه ای تبدیل شده بود، مغلوب کرد و فقط توانست نظاره کند که چطور توپ وارد دروازه اش می شود.»


آمار مهدی طارمی بخش پایانی این مطلب موندو دپورتیوو رسانه نزدیک به باشگاه بارسلونا را تشکیل می دهد:« 10 گل و 10 پاس گل در لیگ؛ مهدی طارمی اولین فصل حضور خود را در پورتو سپری می کند و در تابستان از ریو آوه به پورتو پیوسته و عملکردی شگفت انگیز و شوکه کننده داشته است. او تا اینجا در 26 مسابقه 10 گل زده و 6 پاس گل ارسال کرده است.»


موندو دپورتیو در پایان با استفاده از اصطلاح "The Moment" گزارش خود را پایان داده است؛ اصطلاحی که وقتی به کار می رود که یک فرد کار مهمی را به صورت موفقیت آمیز در یک بازی زمانی مشخص انجام می دهد.