انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: پایان همکاری هوینس با RTL بعد از اظهارنظر جنجالی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اولی هوینس، رییس سابق بایرن مونیخ، برای دومین بار از حضور در عرصه های بین المللی خداحافظی کرد و این بار تنها پس از سه حضور...
پایان همکاری هوینس با RTL بعد از اظهارنظر جنجالی 1
به گزارش "ورزش سه"، اولی هوینس که به عنوان کارشناس جدید شبکه RTL در هفته های گذشته بر صفحه های تلویزیونی ظاهر می شد، تنها پس از سه برنامه از فعالیت جدید خود کناره گیری کرد. بیلد گزارش کرده است که رییس افتخاری باشگاه بایرن مونیخ دیگر بازی های تیم ملی آلمان را در رقابت های مقدماتی جام جهانی برای شبکه RTL کارشناسی نخواهد کرد.
گفته می شود که یکی از مهمترین دلایل پشت پرده این تصمیم اظهارنظر او درباره ژروم بوآتنگ بود که درون باشگاه بایرن مونیخ جنجال بزرگی را به پا کرد و شبهات درباره آینده هانسی فلیک در این باشگاه را افزایش داد.
در طول تعطیلات بازی های ملی و پس از باخت فاجعه آمیز 2-1 آلمان برابر مقدونیه شمالی، اولی هاینس روی آنتن RTL درباره این موضوع صحبت کرد که ژروم بوآتنگ نباید در مسابقات یورو در تابستان پیش رو همراه تیم ملی آلمان حضور داشته باشد و گفت به نظرش آلمان به اندازه کافی مدافع دارد که دیر نیازی به حضور بوآتنگ نداشته باشد: "خب... اگر من بودم او را با خود نمی بردم. ما به اندازه کافی مدافعان خوب داریم و وقتی هوملس و زوله را داشته باشیم... به نظرم ما به اندازه کافی مجهز هستیم."
پایان همکاری هوینس با RTL بعد از اظهارنظر جنجالی 1
فلیک نیز به این اظهارات عکس العمل نشان داد و در پاسخ به سخنان هاینس گفت: "این نظر او است. من از بایرن مونیخ یاد گرفتم که همیشه باید از بازیکنانت در طول سال ها حمایت کنی. من همیشه این احساس را داشتم. ژروم 10 سال در این باشگاه بوده و دو بار قهرمان سه‌گانه شده است. او در موقعیتی بسیار سخت پیشرفتی فوق العاده داشت و اکنون دوباره به اوج آمادگی خود بازگشته است."اولی هوینس قبل از اینکه سال 2009 به ریاست باشگاه بایرن برسد، به مدت 30 سال مدیر ورزشی این باشگاه بود. او سال 2014 به اتهام 28.5 میلیون یورو فریبکاری مالیاتی به سه سال و نیم زندان محکوم شد اما پس از یک سال و نیم گذراندن محکومیت خود از زندان آزاد شد.

هوینس ابتدا به 3.5 میلیون یورو فریبکاری مالیاتی متهم شده بود اما پس از تحقیقات گسترده تر مشخص شد که این رقم بسیار بیشتر از آنچه در ابتدا تصور می شد بوده است. هوینس در سال 98 از ریاست باشگاه بایرن مونیخ کنار رفت.