انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سعید معروف آماده احضار آلکنو برای حضور در اردو/ خوشخبر: در حال تلاش برای حضور آلکنو ه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سعید معروف کاپیتان تیم ملی ایران که به تازگی از لیگ چین به ایران آمده به دیدار خانواده خود رفته و درحال استراحت است. دوری سعید معروف از خانواده و خستگی های ناشی از سفر باعث شده بود فدراسیون والیبال به کاپیتان تیم ملی ایران فرصت دهد تا خود را ریکاوری کند.
سعید معروف آماده احضار آلکنو برای حضور در اردو/ خوشخبر: در حال تلاش برای حضور آلکنو ه 1
ایسنا: سرپرست تیم‌ ملی والیبال ایران می‌گوید سعید معروف مشکل خاصی ندارد و آماده احضار آلکنو برای حضور در اردوی تیم ملی است.

سعید معروف کاپیتان تیم ملی ایران که به تازگی از لیگ چین به ایران آمده به دیدار خانواده خود رفته و درحال استراحت است. دوری سعید معروف از خانواده و خستگی های ناشی از سفر باعث شده بود فدراسیون والیبال به کاپیتان تیم ملی ایران فرصت دهد تا خود را ریکاوری کند. عدم حضور سعید معروف در تیم ملی والیبال ایران باعث شده بود تا شایعاتی در خصوص تست مثبت کرونا ی این بازیکن به گوش برسد.

در این خصوص امیر خوشخبر سرپرست تیم‌ ملی والیبال ایران به ایسنا، گفت: تست کرونای سعید معروف منفی است و این ها تمام شایعه هستند. این موضوع کاملا شایعه بوده و اصلا درست نیست.

او در پاسخ به اینکه گفته می‌شود سعید معروف مصدومیت جزئی دارد، گفت: سعید معروف مصدومیت خاصی ندارد و دردهای قدیمی و همیشگی است که دکتر افروزی در جریان هستند و این موضوع جدی نیست. هر وقت سرمربی تیم ملی ایران این بازیکن را احضار کند، سعید معروف به تیم ملی خواهد آمد و در خدمت تیم قرار خواهند گرفت.

قرار بود آلکنو، سرمربی جدید والیبال ایران فردا در تهران حضور پیدا کند اما سفر های هوایی از ترکیه به تهران لغو شده و این موضوع باعث مشکلاتی برای فدراسیون والیبال شده است.

خوشخبر در پاسخ به اینکه چه زمانی آلکنو به ایران خواهد آمد؟ پاسخ داد: سفرهای هوایی از ترکیه لغو شده و فدراسیون در حال تلاش برای حضور به موقع آلکنو در ایران و اقدام به گرفتن بلیط جدید کرده است. باید دید اولین پرواز چه زمانی خواهد بود؟ اگر پروازی روز جمعه پیدا نشود، قطعا به دنبا روز شنبه خواهیم رفت تا اولین پرواز برای این سرمربی گرفته شود.