انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: همه چیز در مورد مسی و راموس معلوم می شود
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مائوریسیو پوچتینو سرمربی پی اس جی حاضر نشد در مورد احتمال انتقال لیونل مسی و سرخیو راموس به پاریس شفاف حرف بزند.
همه چیز در مورد مسی و راموس معلوم می شود 1
به گزارش "ورزش سه"، این روزها جدای از صعود پی اس جی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان که با استقبال گسترده فرانسوی ها روبرو شد، بحث تمدید قرارداد نیمار و کیلیان امباپه و نیز احتمال پیوستن مسی و سرخیو راموس به پی اس جی مهمترین سوژه رسانه های این کشور و حتی دیگر کشورهای اروپایی است.

گفته می شود نیمار قبل از پایان فصل تمدید می کند و امباپه هم برای تمدید تحت فشار قرار دارد.
مائوریسیو پوچتینو سرمربی پی اس جی در مصاحبه با کادنا سر و در مورد تمدید با نیمار و امباپه گفت:« به تمدید هر دو بازیکن خوشبینم. سه ماه است در پی اس جی هستم و با هر دو ارتباط فوق العاده ای دارم. هر دو کاملا متعهد و در خدمت تیم هستند و می دانم که رویای هر تیمی داشتن نیمار و امباپه است. به شخصه خوشبینم که فصول بیشتری در پی اس جی بمانند.»


پوچتینو ادامه داد:« برای باشگاه تمدید این دو بازیکن با استعداد در اولویت است و برنامه های ما روی ادامه حضور این دو متمرکز شده است. اینجا فقط بحث پول در میان نیست. البته که پول کمک می کند اما همه چیز نیست. ما در تاتنهام بدون سرمایه گذاری هنگفت و در فصلی که خرید خاصی نداشتیم، به فینال لیگ قهرمانان رسیدیم. مهمتر از هر چیزی داشتن یک پروژه ورزشی برنده است. ما هر کاری خواهیم کرد که نیمار و امباپه ماندنی شوند.»گواردیولا و زیدان:« می دانم که هدف پپ فتح لیگ قهرمانان است و کار بزرگی هم در سیتی انجام داده است. زیدان را هم در سطح گواردیولا می بینم. هر دو بزرگی شان را ثابت کرده اند و این را از نتایج تیم های شان می توان دریافت.»راموس و مسی در پی اس جی:« دوست ندارم در مورد بازیکنانی که در تیمم نیستند حرف بزنم. شایعات پیرامون پی اس جی و این دسته بازیکنان همیشه وجود دارد. ما برای بهتر کردن تیم تلاش می کنیم و چیزی هم تا شروع نقل و انتقالات تابستانی نمانده است. در مورد مسی و راموس به زودی همه چیز مشخص خواهد شد.»