انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: قوی‌ترین گلکسی سامسونگ ۸ اردیبهشت رونمایی می‌شود
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
در تاریخ ۱۸ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ (۲۸ آوریل ۲۰۲۱) در ساعت ۱۸:۳۰ به‌وقت ایران، باید منتظر سورپرایز رویداد سامسونگ باشیم. چراکه این شرکت اعلام کرده در این تاریخ قصد دارد از قدرتمندترین گلکسی خود رونمایی کند.

به نقل از پایگاه خبری رندباز؛ قدرتمندترین دستگاه گلکسی سامسونگ ممکن است یک گوشی هوشمند نباشد.

اعلام این رویداد آنلاین در وب‌سایت رسمی سامسونگ شامل یک فیلم تیزر کوتاه بود که هیچ سرنخی در مورد اینکه این دستگاه قدرتمند گلکسی چه می‌تواند باشد به ما نمی‌دهد. احتمال دارد این دستگاه یک تلفن هوشمند نباشد؛ چراکه سامسونگ سری Galaxy S21 را به‌تازگی در آخرین رویداد آنلاین خود معرفی کرده است.

به گفته برخی، تنها دستگاه گلکسی که می‌تواند از یک تلفن هوشمند قدرتمندتر باشد، لپ‌تاپ Galaxy Book Pro است. بر اساس آنچه تاکنون می‌دانیم، لپ‌تاپ سامسونگ Galaxy Book Pro مجهز به تراشه‌های اگزینوس است.

ازآنجاکه شعار مراسم گلکسی آنپکد «قوی‌ترین گلکسی» است، ممکن است این لپ‌تاپ به‌دلیل این ویژگی خود، قدرتمندترین دستگاه‌ گلکسی باشد.

باتوجه‌به نیاز روزافزون کاربران به دستگاه‌های جدید به دلیل شرایط دورکاری و خانه‌نشینی این روزها، احتمال تولید لپ‌تاپ در این شرکت زیاد است. باتوجه‌به این نکته که شرکت سامسونگ چند ماه است که در حال تولید این لپ‌تاپ ویندوز است، احتمالات بر این است که دستگاه گلکسی که قرار است معرفی شود، لپ‌تاپ باشد.

این لپ‌تاپ با پشتیبانی از قلم S Pen و پردازنده گرافیکی AMD و در اندازه صفحه‌نمایش 13 و 15 اینچی ارائه می‌شود. انتظار بر این است که در رویداد ۲۸ آوریل اطلاعات بیشتری درمورد لپ‌تاپ به دست بیاوریم. مگر اینکه کمپانی سامسونگ یک دستگاه کاملاً جدید برای ارائه در نظر گرفته باشد.

اما احتمال دیگری که وجود دارد، معرفی گوشی‌های گلکسی فولد ۳ و زد فلیپ ۲ است. در دعوت‌نامه سامسونگ وعده قدرتمندترین محصول گلکسی آمده است. اما هیچ‌کس هنوز اطلاعات دقیقی از جزئیات این مراسم ندارد و نمی‌توان به اطمینان گفت این محصول قدرتمند گلکسی چه می‌تواند باشد.

این رویداد قرار است به‌صورت آنلاین و در وب‌سایت این شرکت برگزار شود.منبع: سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز