انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(26-04-2021، 14:10)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-04-2021، 14:00)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برو درستو بخون عمو بدو بدو

ماهم خودمون نخواستیم بریم تجربی. گفتن برو تجربی.
من پدرم بم گف برو هر چی دوس داری و علاقته
داداشمم بم گف برو فنی حرفه ای و کامپیوتر
ولی با دست خودم رفتم انسانی و خودمو بدبخت کردم...

سلام حاجی Bb7
(26-04-2021، 14:21)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سلام حاجی Bb7
خدا بخیر بگذرونه Telegh_01
سلامی گرم به تو ای گرگ خسته!
(26-04-2021، 7:49)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2021، 22:37)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بله بله خواهران و برادران مومن همیشه الطافشونو ب ما روا داشتند
ولی حقیقتا مقصود خداس حسام و اینا بهانسD= 

خداوکیلی اگه پست نزاری تو تاپیکم امشب شهیدت میکنم     Telegh_01

امشب که گذشت  Telegh_01
باشه یه روز میزارم دنت وری ^.>

(25-04-2021، 22:39)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیر
بیا خونمون بدو
یکم دیگه سهون میاد خونه خونه کثیف باشه کتکم میزنه

قلبم شیکست :|

مهم عشقمونه

(26-04-2021، 10:31)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-04-2021، 19:34)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

صنم فک نکن چون خواهر سهونی کاری باهات ندارم -__-
توم عمه ی بچه هامی

بَده آروم یه گوشه نشستم خواهر شوهر بازی درنمیارم؟ 
بعدم من انقدر مهربونم که حیفه عمه باشم. خاله‌م. 

ن بچمخاله زیاد داره): دوس نداری خواهر سهون شی؟
(26-04-2021، 14:25)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-04-2021، 14:21)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سلام حاجی Bb7
بی ادب
خواستم تگت کنم خوشحال شی):
(26-04-2021، 14:35)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-04-2021، 14:25)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بی ادب
خواستم تگت کنم خوشحال شی):
دیگه شما ببخش دیگه ما اضافه ها کنارتونیم و هی مایه ننگتون میشیم D=
چخبر ؟ شوهر پیدا نکردی هنوز ؟ 
(26-04-2021، 14:17)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-04-2021، 14:10)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ماهم خودمون نخواستیم بریم تجربی. گفتن برو تجربی.
من پدرم بم گف برو هر چی دوس داری و علاقته
داداشمم بم گف برو فنی حرفه ای و کامپیوتر
ولی با دست خودم رفتم انسانی و خودمو بدبخت کردم...

من دست خودمم بود میرفتم تجربی ولی خب دلم نمیخواد کنکور تجربی بدم نمیزارن.
بیخیال..دونه های تسبیحت چندتا شد؟ :'|
کــــی از هــــمه ژیگـــر تــــــــره"-"
(26-04-2021، 15:22)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کــــی از هــــمه ژیگـــر تــــــــره"-"

اون دختره :'|