انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جونیور براندائو از ایرانی‌ها متنفر است!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
جونیور براندائو مهاجم برزیلی سابق پرسپولیس که به لیگ پرتغال رفته است ،در گلزنی برای ریوآوه مغلوب درخشش امیرعابدزاده شد.
جونیور براندائو از ایرانی‌ها متنفر است! 1
به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته تیم فوتبال ماریتیمو که روزهای خوبی را در شروع مسابقات لیگ برتر پرتغال تجربه نکرد، موفق شد با پیروزی یک بر صفر برابر ریو آوه 27 امتیازی شود و علاوه بر ثتبیت جایگاه خود در رتبه شانزدهم یک قدم به تیم های میانه جدول هم نزدیک تر شود.
جونیور براندائو از ایرانی‌ها متنفر است! 1
آنها حالا در شرایطی می توانند با ادامه همین روند از خطر سقوط فرار کنند، که بر خلاف روزها و هفته های ابتدایی، علی علیپور به ترکیب اصلی رسیده و ژولیو ولاسکو مربی جدید ماریتیمو اعتقاد ویژه ای به توانایی های مهاجم سابق پرسپولیس پیدا کرده و او بود که شب گذشته در جریان پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل تیم سابق مهدی طارمی در دقیقه 12 پاس گل را ارسال کرد و به نمایش های خوب خود ادامه داد.
جونیور براندائو از ایرانی‌ها متنفر است! 1
جونیور براندائو از ایرانی‌ها متنفر است! 1
اما شاید آنچه در نمایش شب چهارشنبه ماریتیمو و ریو آوه مغفول مانده باشد، دوئل امیر عابدزاده و جونیور براندائو دو بازیکن سابق پرسپولیس باشد؛ جایی که شماره هفت سابق سرخپوشان پایتخت روی چند صحنه به باز کردن دروازه عابدزاده نزدیک شد ولی امیر که این روزها با روحیه و عملکرد بسیار خوب، حتی همان چند بازی انگشت شمار را هم روی نیمکت نمی نشیند، موفق شد با واکنش بهتر و سریعتر از باز شدن دروازه اش جلوگیری کند.
جونیور براندائو از ایرانی‌ها متنفر است! 1
جونیور براندائو که یکی از بدترین خریدهای پرسپولیس طی سال های اخیر بوده، در پرتغال هم اصلا وضعیت خوبی ندارد و طی 4 مسابقه و 113 دقیقه بازی، تنها توانسته 2 بار به دروازه شوت بزند که شوت های بلاک شده او هم در این آمار قرار گرفته اند.


در واقع باید 10 دقیقه پایانی این مسابقه که نزدیک به هفت دقیقه هم وقت تلف شده برای آن در نظر گرفته شد را به امیر عابدزاده اختصاص داد؛ امیر که طی سال های اخیر خودش را به عنوان یکی از گلرهای خوب لیگ پرتغال معرفی کرده، در دقیقه 86 بهترین موقعیت تیم ریو آوه که برای رسیدن به گل تساوی تلاش می کرد را مهار کرد. او ابتدا ضربه فنی مهاجم تیم حریف را به سختی و با کش آوردن بدنش مهار کرد و در ادامه وقتی جونیور براندائو برای استفاده از این توپ در موقعیت ریباند حمله ور شده بود، امیر از جایش بلند شد و برای دومین مرتبه فرصت را از ریو آوه گرفت و اینبار توپ را به آغوش کشید.

از این دقیقه به بعد مرور صحنه های بازی نشان می دهد که امیرعابدزاده کلیدی ترین مهره ماریتیمو در حفظ این پیروزی ارزشمند بوده است. او چند بار دیگر در دئول های هوایی عملکرد بهتری نسبت به مهاجمان حریف و همینطور جونیور براندائو قوی هیکل داشت و ارسال های مجدد او بسیار دقیق بود و هر کدامشان می توانست به یک ضدحمله خطرناک بدل شود.
جونیور براندائو از ایرانی‌ها متنفر است! 1
این هم ثانیه های پایانی بازی که امیرعابدزاده با روپایی زدن و آرامشی که دارد نشان می دهد سه امتیاز به حساب تیمش واریز شده است.

اما یکی از اتفاقات جالب توجه این مسابقه در دقیقه 97 مسابقه رخ داد؛ جایی که وقتی امیرعابدزاده می بینید تیمش زیر فشار شدید حملات حریف قرار گرفته، توپ را با دست نمی گیرد و پس از کنترل با سینه، شروع می کند به روپایی زدن روپایی زدن، تا ثانیه های آخر بازی هم به پایان برسد و سه امتیاز ارزشمند در روز درخشش او و علی علیپور به حساب ماریتیمو واریز شد.