انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ورود شیائومی به صنعت اتومبیل سازی ؛ آیا ماشین های برند Mi در راه هستند؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ورود شیائومی به صنعت اتومبیل سازی ؛ آیا ماشین های برند Mi در راه هستند؟ 1
س از اپل و هواوی، اکنون نوبت به شیائومی رسیده تا ورود خود به صنعت اتومبیل سازی را به رخ بکشد. این پروژه قرار است توسط شخص لی جون (بنیان گذار و مدیر عامل شرکت) هدایت شود.همانطور که می دانید هواوی مدتی است در حال گسترش بخش خودروسازی بوده و سعی دارد تا جای پای خود را در این عرصه محکم کند. حال خبر رسیده که یک غول فناوری چینی دیگر یعنی شیائومی نیز در صدد پیوستن به این صنعت است. طبق گزارش های منتشر شده، شیائومی در نظر دارد تا پروژه اتومبیل سازی خود را در آینده نزدیک آغاز کند؛ پروژه ای که به احتمال زیاد توسط بنیان گذار و مدیر عامل شیائومی یعنی شخص لی جون هدایت می شود.

به گزارش iFengNews، این خبر تا کنون در رسانه های خبری بسیاری منتشر شده اما فعلا اطلاعات چندانی پیرامون جزییات آن وجود ندارد. عده ای می گویند که ورود شیائومی به صنعت اتومبیل سازی در واقع یک راه حل استراتژیک برای مقابله با رکود به وجود آمده در بازار گوشی هوشمند است. البته در اینجا باید خاطرنشان کنیم که شرکت چینی تا کنون حرفی در این باره نزده و هیچ یک از اخبار فوق را رسما تایید نکرده است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ورود شیائومی به صنعت اتومبیل سازی ؛ آیا ماشین های برند Mi در راه هستند؟ 1

سال 2013 بود که لی جون طی سفرهای خود به ایالات متحده، دو بار با مدیر عامل شرکت تسلا یعنی ایلان ماسک ملاقات کرد. اینطور که به نظر می رسد علاقه جون به ساخت اتومبیل های هوشمند و خودران بیشتر شده؛ به خصوص در شرایط فعلی که وسایل نقلیه برقی محبوبیت بسیاری در بین مردم دنیا پیدا کرده اند. البته با توجه به تحقیقات گسترده و تلاش شیائومی برای توسعه سخت افزارهای الکترونیکی، می توان گفت که خبر پیوستن شرکت به این صنعت چندان هم دور از انتظار نبود.

متاسفانه همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، کمپانی چینی هنوز خبر ورود خود به صنعت اتومبیل سازی را تایید نکرده و ما باید طی روزهای آتی منتظر انتشار جزییات بیشتر در این باره باشیم. پس در مطالب بعدی نیز ما را همراهی کنید.