انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام گوگولیا D:

قوانین:

1- از به کاربردن الفاظ رکیک و ناپسند و فحاشی در موضوع خود داری کنید.

2- از گذاشتن شماره,آِی دی یاهو,آی دی تلگرام و اینستاگرام . امثالهم ... در موضوع خود داری کنید.

3- اینجا جای بحث و جدل نیست, مشکلات خود را در جایی دیگر و به صورت خصوصی حل کنید.

4- اجازه زدن این تاپیک را فقط مدیران گفتگوی آزاد دارند.

5- پیش از رسیدن به 200 صفحه نسخه بعدی را بزنید.

6- اگر عکستان اندازه بزرگی دارد و یا پرحجم است آن را به صورت لینک مستقیم قرار دهید.

7- از فینگلیش تایپ کردن خودداری کنید.
دالیییی
داهزفامابژدککلصطذچ

ای بابا -__-
:||||||||||
بعد از مدتها5020برا بار پنج اول شدم50204fvf
(27-04-2021، 13:44)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تو خوش شانس ترینی ^^
تیتاب طلاییتو با من نصف میکنی ؟ .-.
(27-04-2021، 13:45)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-04-2021، 13:44)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تو خوش شانس ترینی ^^

فداتشممم من
همش مال خودتتتت عزیزم25
لنت ب این زندگی...
دوباره دیر رسیدم
(27-04-2021، 13:47)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-04-2021، 13:45)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو خوش شانس ترینی ^^

فداتشممم من
همش مال خودتتتت عزیزم25

آییییی *-*

مهربون *-*
من عشقمو میخوام...