انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اکادمی موسیقی گوگوش
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
ارمیا ادمه ؟Huh
امیرحسین واحسان
ندددددددددددددددددددددددددددداا
امیر بهمن و ارمیا HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
من خیلی دوست دارم ارمیا اول شه چون واقعا صداش ارامش خاصی داره و مثله ندا ناز و عشوه نداره ولی مطمئن باشید ندا با پارتی بازی اول میشه
فقط وفقط وفقط وفقط و فقط ارمیا ارمیا عشق است HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart:::
امیر حسین با ادرین نباید حذف می شدندcryingHeart
(16-03-2013، 19:37)bahare_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: من ایرانی نیستم

بابا خارجیAngel
اگه ایرانی نیستی اینجا چیکار میکنی پس25r30Dodgy

نقل قول: پشه با ارزش تر از ارمیاست
درسته که مجیدو دوست دارم اما توی این 3نفر خدایی ارمیا صداش بهتره دیگهSleepyBig Grin
آدم باید واقع بین باشهWink
هروقت گفتم پیرزن بپر وسط حرف بزن
تواینجا چیکار میکنی جوجو
ارمیا هم صداش قشنگه هم خوشگلهHeartHeart
حق ارمیا نبود.....در اصل باید امیر حسین اول میشد....Huh
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27