انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تا پایان زمان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
معرفی کتاب تا پایان زمان
تا پایان زمان اثر برایان گرین، استاد فیزیک و ریاضیّات و مدیر مرکز فیزیک نظری دانشگاه کلمبیاست که پژوهش‌های او در رشته‌ی اَبَرریسمان زبانزد جامعه‌ی فیزیک است.

گرین علمی‌نویس مشهوری است و مؤلف کتاب‌های جهان زیبا، تار و پود جهان هستی، و واقعیّت پنهان است که در مجموع به مدّت شصت و پنج هفته در صدر فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز بوده و در سطح دنیا بیش از دو میلیون نسخه به فروش رفته است.

درباره کتاب تا پایان زمان
گرین در کتاب تا پایان زمان تلاش می‌کند به شیوه‌ای منسجم تحوّل کلّ جهان هستی را از لحظه‌ی آغازین مهبانگ تا نزدیک‌ترین زمان مانده به پایان آن که علم می‌گوید، دنبال کند و در این روایت که با آنچه قبلاً نوشته کاملاً فرق دارد، تمرکزش بر اتفاقاتی بوده که وقتی حیات پدیدار شد رخ داده‌اند.

پیغام نهایی کتاب این است که وقتی کلّ زمان از آغاز تا پایان آن را در نظر می‌گیریم، ردّپای ما در بزرگراه زمان کیهانی بسیار ناچیز است و می‌خواهیم بدانیم که در این باره انسان چه کرده و چه باید بکند.

گرین دو سریال کوتاه پیبادی برنده‌ی جایزه‌ی پیبادی و امی را نیز میزبانی کرده که براساس این کتاب ساخته شده‌اند. گرین، مشترکاً با تریسی دی، از بنیان‌گذاران فستیوال علوم دنیا است. او در نیویورک زندگی می‌کند.

خواندن کتاب تا پایان زمان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم
علاقه‌مندان به مباحث کیهان‌شناسی، هستی‌شناسی، فیزیک و نجوم