انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یک اقدام قابل تامل از سوی کریستیانو رونالدو باعث شده که وضعیت آینده او پیچیده تر از قبل شود‌.

تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس) 1

به گزارش "ورزش سه"، پیش بینی می شد که کریستیانو رونالدو دوران به مراتب موفق تری را نسبت به آن چیزی که در این دو، سه فصل اتفاق افتاده، در یوونتوس پشت سر بگذارد. در واقع بیانکونری امیدوار بود که با ورود فوق ستاره پرتغالی به بزرگترین هدف خود یعنی فتح لیگ قهرمانان اروپا دست پیدا کند اما حالا حتی در این فصل سهمیه چمپیونزلیگ آنها نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس) 1

محقق نشدن اهداف رونالدو در یوونتوس و از طرف دیگر برخی انتقادات که نسبت به او مطرح شده، شایعاتی را در رابطه با احتمال جدایی برنده پنج باره توپ طلا از این تیم به وجود آورده و حالا یک نشانه دیگر از آن به چشم خورده تا شایعات وداع رونالدو با بانوی پیر قوت بگیرد.مادر کریستیانو رونالدو اخیرا ادعا کرده بود که تمام تلاش خود را انجام خواهد داد تا پسرش را برای بازگشت به پرتغال و حضور در اسپورتینگ لیسبون راضی کند. البته بلافاصله بعد از این اظهار نظر خورخه مندس، مدیر برنامه های فوق ستاره پرتغالی هرگونه شایعه بازگشت او به پرتغال را تکذیب کرد.در همین رابطه Per Semper Calcio ویدئویی را منتشر کرده که نشان می‌دهد اتومبیل های غول آسا و گران قیمت کریستیانو رونالدو واقع در گاراژی در شهر تورین با یک کامیون در حال بارگیری هستند.
این کامیون متعلق به Rodo Cargo است که یک شرکت بسیار بزرگ و معروف در رابطه با حمل و نقل محسوب می شود. جالب تر و قابل تامل تر اینکه این شرکت در لیسبون مستقر است.

تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس) 1
تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس) 1
تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس) 1
تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس) 1
نکته مهم دیگر درباره این مسئله به این موضوع برمی‌گردد که کریستیانو رونالدو در سال 2018 و هنگام ترک رئال نیز اتومبیل های خود را از مادرید به تورین منتقل کرده بود و حالا این اتفاقی که رخ داده می‌تواند نشانه بزرگی در مورد کریستیانو رونالدو باشد و اثبات کند که شاید او قصد دارد به اسپورتینگ لیسبون برگردد.گفتنی است تنها یک هفته تا پایان رقابت های سری آ باقی مانده و به نظر می رسد که در صورت ناکامی یوونتوس در کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا کار آنها برای حفظ فوق ستاره پرتغالی دو چندان دشوار خواهد شد. با این حال باید منتظر ماند و دید که نهایتاً چه تصمیمی از سوی رونالدو اتخاذ خواهد شد.