انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴32
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(20-05-2021، 15:34)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-05-2021، 15:32)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره خیلی

آدم عجیب غریب ندیدی ..
دیدم..خودت
(20-05-2021، 15:34)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-05-2021، 15:32)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره خیلی

آدم عجیب غریب ندیدی ..

(20-05-2021، 15:33)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پس خروج بزن:/

چرا؟

خب میگین جای ادمای معمولی اینجا نیس
راهنمایی ایت کردم دیگه

(20-05-2021، 15:35)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-05-2021، 15:33)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پس خروج بزن:/

تو ک الان داشتی میگفتی بچه ها اینجا عجیب غریبن
درک نمیکنی بچه هاروbathtime
پس ینی معمولی هستیbathtime
چیشد طرف عجیبا اومدی؟fishing

مونده واسه شناختنم
اره الانم میگم درک نمی کنم
شاید باشم
جذب شدمSmile
(20-05-2021، 15:27)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-05-2021، 15:24)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینجا جای آدمای معمولی نیسbathtime
واسه آدما عجیب غریباسbathtime

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.s4.topseda.ir/nevisande/hani/music/97/03/11/Kouros%20-%20Naz%20Nakon.mp3

♥️Telegh_01fishing
(20-05-2021، 15:35)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-05-2021، 15:32)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اما
اره اشنا میشم الان طولانی ترین مکالمه ای بود که تو گ.آ داشتم
من نمی‌دونم همون فک کنم یک ماهه
اره ادما عجیبهSad

منو ميبيني اينجا هنوز جواب سلاممو نميدنTelegh_01
اما خب پش صخنه دوستاي زيادي دارم

واسه منم ندادن:////
خیلی سلام کردما :/
اوخی نه من اونم ندارم
یعنی کلا دوستی اینجا ندارم :/
(20-05-2021، 15:36)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
آدم عجیب غریب ندیدی ..
دیدم..خودت

چرا؟

خوش اومدیD:::::♥️✨
(20-05-2021، 15:36)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
آدم عجیب غریب ندیدی ..

چرا؟

خب میگین جای ادمای معمولی اینجا نیس
راهنمایی ایت کردم دیگه

من نگفتم اینجا جای آدم معمولی نیست. اینجا دقیقا جای آدمای معمولیه. یا بهتر بگم آدم عادی

سلام خوبین ؟
اگه تگ شد حالا

ﺧﻮﺵ ﺍﻭﻣﺪﯼD:::::♥️✨
خیلی وقته که اومدم
ممنون
ولی
(20-05-2021، 15:39)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-05-2021، 15:35)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منو ميبيني اينجا هنوز جواب سلاممو نميدنTelegh_01
اما خب پش صخنه دوستاي زيادي دارم

واسه منم ندادن:////
خیلی سلام کردما :/
اوخی نه من اونم ندارم
یعنی کلا دوستی اینجا ندارم :/

بايد پيدا كنيا البته بنده هم اگر

نبودن الا دوستي نداشتما مخصوصا دو تا آخريآ عشقمن (: