انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مربی زنیت: آزمون پیشنهاد خاصی ندارد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سرگئی سماک سرمربی زنیت امروز در مصاحبه ای با یک رسانه روسی، یک بار دیگر بر ماندن آزمون در زنیت تأکید کرد.
مربی زنیت: آزمون پیشنهاد خاصی ندارد 1
به گزارش "ورزش سه"، شایعات زیادی پیرامون آینده سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت در رسانه های روسیه منتشر می شود. پس از اینکه چند نشریه معتبر ایتالیایی از جمله گاتزتا دلو اسپورت از علاقه میلان برای به خدمت گیری آزمون خبر دادند، اما سرگئی سماک سرمربی زنیت این خبر را رد کرده بود.


در حالیکه در رسانه های روسیه اخباری مبنی بر مذاکره زنیت با ولادیمیر پتکوویچ سرمربی موفق تیم ملی سوئیس شنیده می شود، سرگئی سماک در مصاحبه با وب سایت روسی bobsoccer ضمن بی توجهی به این اخبار، آن را شایعات رسانه ها دانست و با لبخندی به این موضوع، اعلام کرد که کارش را در زنیت ادامه می دهد.


سماک در بخشی از مصاحبه اش با این رسانه روسی در مورد آینده مهاجمان تیمش یعنی سردار آزمون و سباستین دریوسی در زنیت صحبت کرد. او گفت: تا به امروز هیچ پیشنهاد خاصی برای آزمون و دریوسی وجود ندارد، فقط اخبار و شایعات در این زمینه منتشر شده است. قرارداد هر دو بازیکن یک سال دیگر به پایان می رسد.
مربی زنیت: آزمون پیشنهاد خاصی ندارد 1
او ادامه داد: با توجه به اینکه آنها فقط یک فصل دیگر با زنیت قرارداد دارند، بنابراین در این حالت دو گزینه وجود دارد: با توجه به پیشنهادات، باشگاه باید این بازیکنان را بفروشد و یا اینکه قرارداد آنها را تمدید کند. آزمون و دریوسی هم رهبران تیم ما بوده و بازیکنان بسیار خوبی هستند. آنها مطمئنا در تیم خواهند بود.


در حالیکه با توجه به درخشش آزمون در زنیت و تیم ملی ایران انتظار می رفت این بازیکن سرانجام با ترک لیگ روسیه راهی یک لیگ معتبر دیگر در فوتبال اروپا شود، اما باید تا پایان نقل و انتقالات تابستانی منتظر ماند و دید در نهایت تکلیف این مهاجم ایرانی چه خواهد شد.