انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جدیدترین بازیکن دوملیتی ایرانی در لیگ سوئد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
به گزارش "ورزش سه"، محمد احمدی جدیدترین بازیکن دوملیتی ایرانی - سوئدی است که در لیگ دسته اول سوئد، دومین سطح از رقابت های فوتبالی در این کشور مشغول بازی است. احمدی که 21 سال سن دارد، از والدینی ایرانی و در شهر فالکنبرگ سوئد به دنیا آمده است.


او کار خود را از تیم آماتور وسیگه برو آغاز کرد و سپس راهی تیم آی اف بولژان شد. این مدافع 196 سانتی متری، در سال 2016 فوتبال رسمی و حرفه ای خود را از رده های پایه فالکنبرگ آغاز کرد و پس از درخشش در تیم زیر 19 سال و زیر 21 سال این تیم، به رده بزرگسالان منتقل شد. او نخستین بازی خودش را برای تیم بزرگسالان فالکنبرگ، مقابل تیم هلسینگ بورگ انجام داد.


تیم فالکنبرگ در حال حاضر وضعیت خوبی در جدول رده بندی دسته یک سوئد ندارد. آنها سال 2018 با ایستادن در رده دوم جدول دسته یک، راهی لیگ برتر شدند. فالکنبرگ در سال 2019 کار خود را با ایستادن در رتبه سیزدهم جدول شانزده تیمی به پایان رساندند اما در فصل گذشته، این تیم با ایستادن در قعر جدول، به دسته یک سقوط کرد.


در حال حاضر فالکنبرگ با 12 امتیاز از 15 بازی، قعرنشین لیگ دسته یک است و در 10 بازی گذشته تنها یکبار موفق به کسب پیروزی شده است. در صورتی که نتایج این تیم ادامه داشته باشد، آنها در پایان فصل به دسته پایین تر سقوط می کنند.

جدیدترین بازیکن دوملیتی ایرانی در لیگ سوئد 1