انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 457
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
درود (;

قوانین :

1- از به کاربردن الفاظ رکیک و ناپسند و فحاشی در موضوع خودداری کنید.

2- از گذاشتن شماره,آِی دی یاهو,آی دی تلگرام و اینستاگرام . امثالهم ... در موضوع خود داری کنید.

3- اینجا جای بحث و جدل نیست, مشکلات خود را در جایی دیگر و به صورت خصوصی حل کنید.

4- اجازه زدن این تاپیک را فقط مدیران گفتگوی آزاد دارند.

5- پیش از رسیدن به 200 صفحه نسخه بعدی را بزنید.

6- اگر عکستان اندازه بزرگی دارد و یا پرحجم است آن را به صورت لینک مستقیم قرار دهید.
ههههههههههه

بازم اول شدم ها ها ها Telegh_01

خب حسی جون چون دیگه کسی چیزی نمیگف ترجیح دادم نباشه کلا(:
دوم
نفر دوم بودنم حسی داره ها(:
سوم فک کنم

وحید جون داداش تیتاب مارو نمیدی ؟ v:
(28-08-2021، 14:43)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سوم فک کنم

چقد تو قانعی اخه ، ازش ناشابا بگیرTelegh_01

ببخشید ادوپت می خوبه ولی مورد پسند من نیست میفهمین که چی میگم.من با SCP roleplay راحتم.بازم ببخشید:^
(28-08-2021، 14:43)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سوم فک کنم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
!!!!

Telegh_01
(28-08-2021، 14:45)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
سوم فک کنم

ن دیگه همین تیتابم بزورمیده v:
(28-08-2021، 14:45)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
سوم فک کنم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
!!!!

Telegh_01

ژووووون Telegh_01
(28-08-2021، 14:46)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-08-2021، 14:45)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ن دیگه همین تیتابم بزورمیده v:

(28-08-2021، 14:45)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
!!!!

Telegh_01

ژووووون Telegh_01

هو ب منم بده نصف کن Big Grin
عجب