انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سیستم نشست های فعال راه اندازی شد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت دوستان عزیز...

امروز در انجمن فلشخور ، همانند سایر پلت فرم ها نظیر تلگرام،اینستاگرام و... سیستمی راه اندازی شده ، به اسم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نشست های فعال توی این صفحه،مشخص میشه که چه کسی با اکانت شما انلاین هست،ای پیش چیه ، مرورگرش چیه و... که باعث افزایش ایمنی اکانت شما میشه...

سوالات و مشکلاتتون رو همینجا مطرح کنید Heart
خب این رو مطرح کنم
که اگه کنار ایپی کاربر نام کاربری هم باشه عالی میشه

و اینکه از کجا پیدا کنیم این قسمتو؟
(30-08-2021، 13:53)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب این رو مطرح کنم

کنترل پنل -> پروفایل شما -> نشست ها
هوراااا به زودی میتونیم بفهمیم حاک شدیم یا نه

مثل تلگرام نشون میده دستگاه طرف و محل زندگیشو(از روی آیپی) ؟
(30-08-2021، 16:03)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هوراااا به زودی میتونیم بفهمیم حاک شدیم یا نه

مثل تلگرام نشون میده دستگاه طرف و محل زندگیشو(از روی آیپی) ؟

دستگاه و ای پی رو فقط نشون میده
که ای پی رو به مدیران میدید تا بررسی میکنن
(30-08-2021، 15:43)م‍حمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-08-2021، 13:53)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب این رو مطرح کنم

به مولا نیست
(30-08-2021، 20:57)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-08-2021، 15:43)م‍حمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

به مولا نیست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Untitled_7546f.png
منم اول تو تنظیمات پروفایل دنبالش بودم...
(30-08-2021، 21:01)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-08-2021، 20:57)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به مولا نیست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Untitled_7546f.png
منم اول تو تنظیمات پروفایل دنبالش بودم...
اینم نیست :|
اول وارد کنترل پنل بشید
بعد این بخش

http://dl.akskhor.ir/uploads1/Capture_b5f88.jpg