انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(19-11-2021، 22:03)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2021، 19:49)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها منم رفتم قاطی مرغا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://cdn-tehran.wisgoon.com/dlir-s3/1537944988541018.jpg

موفق باشی برای بیرون اومدن ازشون :telegh_01:

(19-11-2021، 14:44)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کی گفتہ نمشہ؟

من گفتم پس هیش شو(:

(19-11-2021، 14:54)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بزرگترا همیشه دنبال بچه ها بودن گم نشن خرابکاری نکنن یه گندی چیزی نزنن
جوووون بزرگتر تو باید کلاتو بچسبی باد نبرتیش:>

عا
پس بہ کلانتری خبر دادی؟
راستی امتحاناتتون کی شروع میشہ؟
(19-11-2021، 22:48)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2021، 22:03)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
موفق باشی برای بیرون اومدن ازشون Telegh_01

من گفتم پس هیش شو(:

جوووون بزرگتر تو باید کلاتو بچسبی باد نبرتیش:>

عا
پس بہ کلانتری خبر دادی؟

عا
امتحان ترم دیه دیگ:>
من ک دیگ مدرسه نمیرم امتحانم میدم پس:>
(19-11-2021، 22:49)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2021، 22:48)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عا
پس بہ کلانتری خبر دادی؟

عا

ھعیییی خواستم شوخی کنم دلم نیومد
ناموصن؟
کلاس دھم بودی؟
شمام گروہ تقلب دارین ن؟
(19-11-2021، 22:55)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2021، 22:49)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عا

ناموصن؟
کلاس دھم بودی؟
شمام گروہ تقلب دارین ن؟

شوخی؟تو با من شوخی کنی؟عجبا!
اوم عا.
یس!
نچ:> ما فقط بعدد امتحانا میشینیم فش میدیم ب جد اباد معلمه:>

(19-11-2021، 22:57)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم عاشق درازام اشکالی ندارہ =)

دراز؟:>
(19-11-2021، 22:57)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2021، 22:55)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ناموصن؟
کلاس دھم بودی؟
شمام گروہ تقلب دارین ن؟

اوم عا.
یس!

(19-11-2021، 22:57)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چون بچہ ای دیگ :>
._.
اوخی کوچولو
دخترا چقد عجیبن
(15-11-2021، 19:56)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-11-2021، 19:47)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام هیونگ (: چطوری؟!

هیونگی ازت عصبیه ولی خوبه تقریبا
توچی تو خوبی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://youtu.be/tvZebBuNdr4
کاری از هوبه ها

(15-11-2021، 19:55)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه بابا ، ولی به قول تو ، اونجور ک بقیه نوشتن خودمم باورم شده بود Telegh_01

ازشون متنفرم :/
پس خواستن ازت خواستگاری کنن اونم غیرمستقیم :/
میخوام فش بدم میشه؟

یا هیونگ عصبانی چرا؟!
خوب باشی خوبم (:
ای جانممم
(19-11-2021، 23:00)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2021، 22:57)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوم عا.
یس!

._.
اوخی کوچولو
دخترا چقد عجیبن
آره بچم:>
'-'
همه ادما ب نوبه خودشون عجیبن:>
[ -> ]
[ -> ]
ناموصن؟
کلاس دھم بودی؟
شمام گروہ تقلب دارین ن؟

اوم عا.
یس!

[ -> ]

افسانہ ھا میگن دارک نس از اورست ھم بلندترہ و دارک نس نوردی اختراع میشہ
این ھمونہ فک کنم

(19-11-2021، 23:07)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2021، 23:00)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
._.
اوخی کوچولو
دخترا چقد عجیبن
'-'

پس رفیقات بچہ بازن :>
عا تموم شد؟
اما دخترا عجیتر
(19-11-2021، 23:09)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
اوم عا.
یس!

این ھمونہ فک کنم

(19-11-2021، 23:07)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
'-'

عا تموم شد؟
اما دخترا عجیتر
:>دارکنس....(((:
-
ببین رفیقای من مث منن ما دنیای بچگیو دوس داریم حالا شما میخواین بزرگ شین ب ما دخل نداره
...
اگر به من بود میگفتم پسرا هم عجیبن:> ولی همه ادما عجیبن
الان دقیقا ھمین الان سہ تا آشغالی فقط اینجا داریم
کاش نتتون تموم شہ

(19-11-2021، 23:13)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2021، 23:09)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این ھمونہ فک کنم

عا تموم شد؟
اما دخترا عجیتر
:>دارکنس....(((:
-
ببین رفیقای من مث منن ما دنیای بچگیو دوس داریم حالا شما میخواین بزرگ شین ب ما دخل نداره
...
اگر به من بود میگفتم پسرا هم عجیبن:> ولی همه ادما عجیبن

لایت گامی نس =)))
مو ھام پس بگو چرا عینکی شدی
الان سرکلاس شما ھام میپیچونین؟