انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(19-11-2021، 23:14)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان دقیقا ھمین الان سہ تا آشغالی فقط اینجا داریم
کاش نتتون تموم شہ

(19-11-2021، 23:13)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
:>دارکنس....(((:
-
ببین رفیقای من مث منن ما دنیای بچگیو دوس داریم حالا شما میخواین بزرگ شین ب ما دخل نداره
...
اگر به من بود میگفتم پسرا هم عجیبن:> ولی همه ادما عجیبن

لایت گامی نس =)))
مو ھام پس بگو چرا عینکی شدی
الان سرکلاس شما ھام میپیچونین؟
چ ربطی داشت ب عینکی شدنم:>؟
تا میپیچونیم ب معلمه الهام میشه صدامون میکنه
(19-11-2021، 23:23)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2021، 23:14)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان دقیقا ھمین الان سہ تا آشغالی فقط اینجا داریم
کاش نتتون تموم شہ

لایت گامی نس =)))
مو ھام پس بگو چرا عینکی شدی
الان سرکلاس شما ھام میپیچونین؟

چون من میگم
تو کارا شماھا عرضہ ندارید

تو خونہ با سویشرت بابات میگردی؟
(19-11-2021، 23:31)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ی چای آتیشی با داش

هعی داش بجز تو کی یادی از ما میکنه ...
(19-11-2021، 23:32)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2021، 23:31)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ی چای آتیشی با داش

ھعی داش
چای ھم یاد گرفتہ دو رو شدہ
با تو میچسبہ
و بی تو میسوزونہ
چخبرا داش؟ کجایی کم پیدایی؟
بامشی کوتہ :>
(19-11-2021، 23:38)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2021، 23:32)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ھعی داش
با تو میچسبہ
و بی تو میسوزونہ
این جملات سنگینو از کجا میاری داش
به مام بوگو v:
بامشی کوته رو خوب اومدی خوشم اومد Telegh_01
(19-11-2021، 23:40)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2021، 23:38)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ھعی داش
با تو میچسبہ
و بی تو میسوزونہ
به مام بوگو v:
بامشی کوته رو خوب اومدی خوشم اومد :telegh_01:

داش ادبیات فارسی و عربی کار کردما
جووووون
اومدم بگم گیخار دلم نیومد
دیگ چخبر؟
(19-11-2021، 19:49)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها منم رفتم قاطی مرغا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://cdn-tehran.wisgoon.com/dlir-s3/1537944988541018.jpg

Telegh_59 Telegh_01
(19-11-2021، 21:13)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2021، 20:59)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واییی مبارک باشه

به عنوان ننه جون کادویی نداری بدی؟

چرا چرا محفوظه Big Grin

(19-11-2021، 22:21)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2021، 22:03)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
موفق باشی برای بیرون اومدن ازشون Telegh_01

من گفتم پس هیش شو(:

جوووون بزرگتر تو باید کلاتو بچسبی باد نبرتیش:>
مرسی
+
حیا کن زشته به یه پسر جوون همش میگی جوووون

شب بخیر من رفتم بخوابم 0---0

شب بخیر Telegh_59
(19-11-2021، 23:43)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2021، 23:40)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به مام بوگو v:
بامشی کوته رو خوب اومدی خوشم اومد Telegh_01

داش ادبیات فارسی و عربی کار کردما
جووووون
اومدم بگم گیخار دلم نیومد
دیگ چخبر؟
تیتاب بدم ؟ D:

خیلی بی ادبی داوش
اینارو از کجا یاد گرفتی حالا ؟ Telegh_01
(19-11-2021، 23:28)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2021، 23:23)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چون من میگم
تو کارا شماھا عرضہ ندارید

تو خونہ با سویشرت بابات میگردی؟

اره اصن تو اینطوری فک کن ما درس میخونیم اصن خرخون پاچه خواریم و دوست نداریم کلاسو بپیچونیم اوکی؟

اره:>