انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(20-11-2021، 17:51)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2021، 19:49)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
#گشادیسم
دارو ساز شم قطعا ی دارو براش میسازم:>
جون تو فقط بساااز

(18-11-2021، 20:09)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
^^ به به
ن عزیزم انسانی
چقد خوب ^^ موفق باشی زیبا

(18-11-2021، 23:23)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من تسلیم =»
با زبون میبازم Telegh_01
با چیزای دگ نمیبازی ؟ :>>>>

(19-11-2021، 0:03)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پ.خ میتونی به طور فردا دلخواهتم جواب بدی حتی  v:
به طور فردا ؟ D:
وی همچنان گشادیش میاد :| تازه یادم رفت چی میخواستم بگم

(19-11-2021، 15:36)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
V:
یادم رفته Telegh_01
عع ؟ ن بابا . مام خوبیم با شما صحبت کردیم خوب ترم شدیم((:
قربونت ک -.-
چیکارا میکنی این روزا ؟

(20-11-2021، 14:28)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بعدا؟!
بعداوجود نداره
بعدا چایی سرد میشه
بعدا پیر میشیم
زندگی تموم میشه
بکشید کنارساقیتون اومد 157f

هی میگما شبیه یکی هستی دلبر ، ولی یادم نمیومد :>
شبیه سانسا تو گاتی

زور بازو:v
بیا کشتی بگیریم:>
البته اگه کلاس نرفته باشی4fvfgun

(20-11-2021، 19:27)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-11-2021، 17:51)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جون تو فقط بساااز

چقد خوب ^^ موفق باشی زیبا

با چیزای دگ نمیبازی ؟ :>>>>

به طور فردا ؟ D:
وی همچنان گشادیش میاد :| تازه یادم رفت چی میخواستم بگم

قربونت ک -.-
چیکارا میکنی این روزا ؟

هی میگما شبیه یکی هستی دلبر ، ولی یادم نمیومد :>
شبیه سانسا تو گاتی
عین اسب درس میخونیم
عین خر تو گل گیر کردیم
عین سگ خسته ایم D:

وات د ... :| آره دیگ :|
(20-11-2021، 6:14)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2021، 23:43)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
داش ادبیات فارسی و عربی کار کردما
جووووون
اومدم بگم گیخار دلم نیومد
دیگ چخبر؟
تیتاب بدم ؟ D:

خیلی بی ادبی داوش
اینارو از کجا یاد گرفتی حالا ؟ :telegh_01:

ایول تو فقط تیتاب بدہ .-.

ادب دوس داری؟
از خرموس خخخخخخ
ھار ھار ھار
ناموصن حال کردی یا ن؟

(20-11-2021، 6:59)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2021، 23:28)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چون من میگم
تو کارا شماھا عرضہ ندارید

تو خونہ با سویشرت بابات میگردی؟

اره اصن تو اینطوری فک کن ما درس میخونیم اصن خرخون پاچه خواریم و دوست نداریم کلاسو بپیچونیم اوکی؟

اره:>

وقتی حرص میخوری خندہ دار میشی
منو یاد دوست قدیمی میندازی
اما وجدانن خیلی شلختہ اید :>

ھودی دخترونہ ھم تو دنیا داریم؟
(20-11-2021، 19:54)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-11-2021، 6:14)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تیتاب بدم ؟ D:

خیلی بی ادبی داوش
اینارو از کجا یاد گرفتی حالا ؟ Telegh_01

ادب دوس داری؟
از خرموس خخخخخخ
ھار ھار ھار
ناموصن حال کردی یا ن؟

(20-11-2021، 6:59)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره اصن تو اینطوری فک کن ما درس میخونیم اصن خرخون پاچه خواریم و دوست نداریم کلاسو بپیچونیم اوکی؟

:> حرص ميخورم قيافم ديدنيه._.
بيور خوت شلخته اي:>

يس
@خر
الان صاحب این اکانت آدمہ؟

(20-11-2021، 20:12)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-11-2021، 19:54)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ادب دوس داری؟
از خرموس خخخخخخ
ھار ھار ھار
ناموصن حال کردی یا ن؟

يس

پس عینکتو ب نشانہ اعتراض بشکون
مگ دروغ میگم؟

از اونا نداری؟
چقدر خوابم میاد
(20-11-2021، 20:12)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
@خر

(20-11-2021، 20:12)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

يس

مگ دروغ میگم؟

از اونا نداری؟
گير دادي به عينك منا مگه چشه عينكم خيلم خوشگله:>

چرا هم بلند هم كوتاه هم خيلي كوتاه هم مانتويي._.
برنامه نویسی تو ایرانِ خودمون بیشترینش 20 تومن درآمد داره.البته میگن 15
تو کانادا 1,344,000,000اگِ کمتراز 1 سال تجربه داشته باشم و بیشترینش 2,268,000,000 میلیارد
تو سوئد 1,792,000,000
من تو ایران چه غلطی میکنم؟
(20-11-2021، 21:14)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برنامه نویسی تو ایرانِ خودمون بیشترینش 20 تومن درآمد داره.البته میگن 15
تو کانادا 1,344,000,000اگِ کمتراز 1 سال تجربه داشته باشم و بیشترینش 2,268,000,000 میلیارد
تو سوئد 1,792,000,000
من تو ایران چه غلطی میکنم؟

من دو شيكم مادرم
-خدايا المان بدنيا بيام
+بدنيا اومدن
-من:ببخشيد الان كجاييم؟
+به روستاي سرسبز المان خوش امديد(پرچم ايران)

اين غلطو مكني:>
(20-11-2021، 7:33)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-11-2021، 22:47)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیخوام پسر جوون باید یاد بگیره کنترل کنه چرا همیشه دخترا بااید حیا کنن؟

قانع شدم

(19-11-2021، 22:39)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Telegh_01

نخند.
نبودی؟

نه
فک نمیکنم بیام دیگه)):
(20-11-2021، 21:12)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-11-2021، 20:12)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
@خر

مگ دروغ میگم؟

از اونا نداری؟
گير دادي به عينك منا مگه چشه عينكم خيلم خوشگله:>

چرا هم بلند هم كوتاه هم خيلي كوتاه هم مانتويي._.

کجاش خوشگلہ؟
الان چی آرہ؟ باید بگی ن

خیلی کوتاہ؟ داش مطمعنی ھودیہ؟
میگم انگلیسی ھم بلدی؟