انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(21-11-2021، 11:37)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

@"دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
☪爪尺.山丨几几乇尺☪ "

سلام و وقت بخیر شما کاربران گرامی ، من ناشناسم مدت هاست پرنده پر نمیزنه و من  Bf1 ناشناس تک تک شماها روزگاری حتی اگر شده یک ناشناس ولی چیزهای قشنگی نوشته بودم ، میخاهم دِینی بر گردنتان نماند ، اهای کاربرای خوب انجمن val [ علکی مثلا خیلی خوبین udo ] از شما میخواهم ناشناسم برایم ناشناس بنویسید ، اگ اینکارو نکنید شمارا تا قیامت حلال نخواهم کرد [ 25r30 چ خوب شد ]ولی کاربران خوب و بادب و با نزاکت  با تربیت و متشخص باشید و چیزهای خوب بنویسید جوری ک ادم قوت قلب بگیرد ن افسرده ، و لطفا چرت و پرت تحویلم ندین ، [نگا شهید خصوصا با توام دمار از روزگارت در میارم اگ چرت و پرت نوشتی  ]Bb8  Cool مچکر و خدا نگهدار شما :}

ععععع نگا من اولين تگم -_-
(وي در حال عوض كردن بحث )خودت خوبي؟ Telegh_01
مينويسم الان
(21-11-2021، 12:15)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 11:37)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

@"دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
☪爪尺.山丨几几乇尺☪ "

سلام و وقت بخیر شما کاربران گرامی ، من ناشناسم مدت هاست پرنده پر نمیزنه و من  Bf1 ناشناس تک تک شماها روزگاری حتی اگر شده یک ناشناس ولی چیزهای قشنگی نوشته بودم ، میخاهم دِینی بر گردنتان نماند ، اهای کاربرای خوب انجمن val [ علکی مثلا خیلی خوبین udo ] از شما میخواهم ناشناسم برایم ناشناس بنویسید ، اگ اینکارو نکنید شمارا تا قیامت حلال نخواهم کرد [ 25r30 چ خوب شد ]ولی کاربران خوب و بادب و با نزاکت  با تربیت و متشخص باشید و چیزهای خوب بنویسید جوری ک ادم قوت قلب بگیرد ن افسرده ، و لطفا چرت و پرت تحویلم ندین ، [نگا شهید خصوصا با توام دمار از روزگارت در میارم اگ چرت و پرت نوشتی  ]Bb8  Cool مچکر و خدا نگهدار شما :}

مينويسم الان

Big Grin Big Grin عه دختر بد
خوبم شکر تو خوبی؟
مچکر :]
(21-11-2021، 12:17)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 12:15)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مينويسم الان

Big Grin  Big Grin عه دختر بد
خوبم شکر تو خوبی؟

خيخيخي Telegh_01
اره من ك عاليم:>
(21-11-2021، 12:01)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 11:50)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرسی گلم♡
اره مال منم
مجبور شدم این یه ماه واسه کنکور نخونم و به درسای دیگم برسم
من که دست خودم نیست ولی تو همیشه خوب بمون♡♡
اوه پس اگه هفته ای یبار میای جواب این پیام رو تو پ.خ بده
منم همچنان نتم روشنه تا بلکه چان بیاد لایو(:
معرفی میکنی؟ :]

(21-11-2021، 12:00)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فدات

خداروشکر (((=
منم خوبم ؛ و تونستم زنده بمونم v:

غم انگیز است برار
فراتر از زنده بودن میخایم
دنیا دو روز است نمی ارزه ب خم شدن لبخندت :}

(21-11-2021، 11:59)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شما هم یه سر به ناشناس من بزن(:
باور کن ناشناس من خلوتتر از اونیه که فکرشو میکنی

^^ اوک حتما :}
کدومش تو بودی؟
صبر پیشه کنی اونم میاد ((:
خیلیم عالی (((=
(21-11-2021، 12:18)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 12:17)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Big Grin  Big Grin عه دختر بد
خوبم شکر تو خوبی؟

خيخيخي Telegh_01
اره من ك  عاليم:>

شکر Blush Rolleyes *.*

(21-11-2021، 12:20)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 12:01)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
معرفی میکنی؟ :]

فراتر از زنده بودن میخایم
دنیا دو روز است نمی ارزه ب خم شدن لبخندت :}

^^ اوک حتما :}
کدومش تو بودی؟
صبر پیشه کنی اونم میاد ((:
خیلیم عالی (((=

ایشالا ک زودتر بیاد *.*
(21-11-2021، 12:07)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 12:04)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

پرنده پر نزنه بهتر از اینه کلی حرف مزخرف بهت بزنن

فک کتم دوماهی میشه لینکو گذاشتم ولی اولین باره چنین چیزیو از بقیه میخام :}
بعضیا واقعا با شخصیتن و بابت اون بیمارهای مغزی کلا بی اعتنام :}
مینویسی واسم؟ *.* قشنگ قشنگ بنویس ،نیازمند انرژی مثبتم :]
خب کسی در موردت چیزی نمیدونه واسه همین نیومدن
انرژی مثبت رو از درون خودت پیدا کن نه حرف بقیه
واس این حقیر هم بنویسید
هر گونه فحش ؛ دشنام ؛ توهین ؛ افتراح ؛ تشویق ؛ تنبیه ؛ بازخواست ؛ درخواست و ... آزاد است
(21-11-2021، 12:32)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 12:07)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فک کتم دوماهی میشه لینکو گذاشتم ولی اولین باره چنین چیزیو از بقیه میخام :}
بعضیا واقعا با شخصیتن و بابت اون بیمارهای مغزی کلا بی اعتنام :}
مینویسی واسم؟ *.* قشنگ قشنگ بنویس ،نیازمند انرژی مثبتم :]

اینشو که تایید میکنم ،کاملا درست
ولی امروز کلا منفی میزنم ^^
۹۰ درصد اونایی ک تگ کردم میشناسنم :}
ولی ادمای بدی تشریف دارن ک ننوشتن ^^ (شوخی شوخی )
هرچند نوشته شده بخصوص اولاش وقتی لینکو زاشتم روزی ۱۰ ،۱۵ تا نوشته میشد ولی الان تقریبا ۲۰،۲۵ روزی هست کلا چیز جدیدی نوشته نشد

(21-11-2021، 12:34)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واس این حقیر هم بنویسید
هر گونه فحش ؛ دشنام ؛ توهین ؛ افتراح ؛ تشویق ؛ تنبیه ؛ بازخواست ؛ درخواست و ... آزاد است

اتممت المهمه ب نجاح ^^
(21-11-2021، 12:36)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 12:32)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ولی ادمای بدی تشریف دارن ک ننوشتن  ^^ (شوخی شوخی )
هرچند نوشته شده بخصوص اولاش وقتی لینکو زاشتم روزی ۱۰ ،۱۵ تا نوشته میشد ولی الان تقریبا ۲۰،۲۵ روزی هست کلا چیز جدیدی نوشته نشد

(21-11-2021، 12:34)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واس این حقیر هم بنویسید

اتممت المهمه ب نجاح ^^
یا اظهر من الشمس ؛ یا احسن من الاحسان یا افضل من الافاضل
شکرا جزیلا

عربیم بدجور خرابه ... Telegh_01
(21-11-2021، 12:44)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 12:36)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولی ادمای بدی تشریف دارن ک ننوشتن  ^^ (شوخی شوخی )

اتممت المهمه ب نجاح ^^
یا اظهر من الشمس ؛ یا احسن من الاحسان یا افضل من الافاضل
شکرا جزیلا

عربیم بدجور خرابه ...

حسااام^^خیلی باحال بود ^^
العفوا :}