انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(21-11-2021، 18:25)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 18:20)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگ لوسم چرا بام ميحرفي پشمك؟
.___.

باوش
من حاجي عمته._.

لوس ھستی خوب اما اوسکول نیستی و پشمکم خودتی
مگ تو غار زندگی میکنی؟ مگ از اینا بلد نیستی؟

مچکر
از خداتم باشہ

اوسكول خوتي
._.

ويششش
(21-11-2021، 18:42)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 18:25)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لوس ھستی خوب اما اوسکول نیستی و پشمکم خودتی
مگ تو غار زندگی میکنی؟ مگ از اینا بلد نیستی؟

مچکر
از خداتم باشہ

اوسكول خوتي
._.

ويششش

اوسکول بودم الان نیستم
بش میگن مصوت چینی ک باش تکست میسازن و رپ میکنن بلدی؟

پسر منو یاد رفیق قدیمی میندازی
از صبح تا حالا دارم خمیازه میکشم
*خمیازه میکشد*
سلام

(21-11-2021، 19:47)م‍حمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از صبح تا حالا دارم خمیازه میکشم
*خمیازه میکشد*

سلام
(21-11-2021، 16:53)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نصفِ افراد رمانِ فلشخور و افرادشونو نوشتن

کذب است.
قبول نمیکنم.
خیلی تاثیرگذار بود 0-0
(21-11-2021، 19:53)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام
سلام
چطوری پشمک؟
(21-11-2021، 12:00)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 11:59)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مچکر^^

ای بد نیستم ، میگذره
 تو خوبی؟ چ خبر ؟
فدات

خداروشکر (((=
منم خوبم ؛ و تونستم زنده بمونم v:

(20-11-2021، 19:31)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زور بازو:v
بیا کشتی بگیریم:>
البته اگه کلاس نرفته باشی4fvfgun

وات د ... :| آره دیگ :|

غم انگیز است برار
می بل می
(19-11-2021، 19:49)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها منم رفتم قاطی مرغا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://cdn-tehran.wisgoon.com/dlir-s3/1537944988541018.jpg

ب جهندم14
(21-11-2021، 18:11)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 18:01)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
توي مغز كوچكت بايد پشكل ريخت ..
واسه همينه جهان سومي نه ، جهان هفتم هشتميم كه هنوز نفهميديم صحبت كردن خنديدن شوخي كردن با جنس مخالف صرفا لاس زدن نيست....

بخدا من فردا امتحان زبان دارم یه گوشه نشستم دارم درسمو میخونم =/

عسیسم چرا انقده شیرین حرف زدیییی 31
(21-11-2021، 20:36)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 18:11)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بخدا من فردا امتحان زبان دارم یه گوشه نشستم دارم درسمو میخونم =/

شقایقم اینا چرا اسم بچمون رو اوردن اونم اینجور5
(21-11-2021، 20:44)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 20:36)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شقایقم اینا چرا اسم بچمون رو اوردن اونم اینجور5
مشخصه کار کیه ولی انقد گاوه ک حتی حوصله ندارم بگم بیا باهاش در بیوفتیم خواهر udo