انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(21-11-2021، 22:43)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 22:07)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درد و پسر كوفتو پسر مرضو پسر پسر عــــــــــــــــمـــــــــــــــــــــتــــــــــــــــــــــــــــــــــــة-________-

خخخخخخ
چ فرقی دارہ واست؟

درد کوفت فرق داره عزیز فرررررقققققق داررررررههههه
(21-11-2021، 22:47)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 22:43)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخخخخ
چ فرقی دارہ واست؟

چقد خندہ دار شدی
عا پس فرقش چیہ؟
(21-11-2021، 22:48)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 22:47)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چقد خندہ دار شدی
عا پس فرقش چیہ؟

یه سوال کیبوردت زبون اردوعهههه عاخه یه بار باش کار کردم دیدم نمیشه "ه" هاشم شبی مال تو بود
فرقش ب اینه ک بنده مونثم مذکرم نیستم
حاجیم نیستم:\
(21-11-2021، 22:52)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 22:48)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقد خندہ دار شدی
عا پس فرقش چیہ؟

یه سوال کیبوردت زبون اردوعهههه عاخه یه بار باش کار کردم دیدم نمیشه "ه" هاشم شبی مال تو بود

آرہ زبان اردو
از کجا فھمیدی؟
پس چرا میگید فیمینیست؟
ھمہ حاجین

افتخار آشنایی باھاتون رو دارم؟
(21-11-2021، 22:57)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 22:52)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

آرہ زبان اردو
از کجا فھمیدی؟
پس چرا میگید فیمینیست؟
ھمہ حاجین

چرا که نه
سهیل هستم
(21-11-2021، 23:05)Armadon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 22:57)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آرہ زبان اردو
از کجا فھمیدی؟
پس چرا میگید فیمینیست؟
ھمہ حاجین

چرا که نه
سهیل هستم

فدات
خوشبختم داش سھیل
بچہ کجایی؟
[ -> ]
[ -> ]

آرہ زبان اردو
از کجا فھمیدی؟
پس چرا میگید فیمینیست؟
ھمہ حاجین

دلیلشو گفتم چون ه با ه معمولی فرق داره:\
عاقا بحث این نی دوست ندارم بم بگی پسر خوشم نمیاد خوب:>
نچ؛>
(21-11-2021، 23:07)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 23:05)Armadon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا که نه
سهیل هستم

فدات
خوشبختم داش سھیل
بچہ کجایی؟

تهران
(21-11-2021، 6:52)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چ ژيگريD:
زنم ميشي؟ Telegh_01
زیرلفظی میخوام :>

(21-11-2021، 9:33)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه عه نشد :v
داری به جاهای باریک میکشی:>

من کلا رو محور های باریک میرمُ میام :v

(21-11-2021، 11:31)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این چه حرفیه عمت فدام شه
کوچه خلوت منتظرتم:vبدو بیا
ضمایر متصلُ اشتباه خوندم یه لحظه، فکر کردم میگی عمم (عمت) فدام شه
کوچه خلوت چیه بیا خونه v:

(21-11-2021، 11:37)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چشم عشققق تو جون بخوا :*

(21-11-2021، 11:58)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هعی ...
هیشکی منو دوشم نداله ))):

ببین داری بحثو احساسیش میکنیا ):
(22-11-2021، 0:23)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 6:52)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چ ژيگريD:
زنم ميشي؟ Telegh_01
زیرلفظی میخوام :>

(21-11-2021، 9:33)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه عه نشد :v
داری به جاهای باریک میکشی:>

من کلا رو محور های باریک میرمُ میام :v

(21-11-2021، 11:31)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این چه حرفیه عمت فدام شه
کوچه خلوت منتظرتم:vبدو بیا
ضمایر متصلُ اشتباه خوندم یه لحظه، فکر کردم میگی عمم (عمت) فدام شه
کوچه خلوت چیه بیا خونه v:

(21-11-2021، 11:37)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چشم عشققق تو جون بخوا :*

(21-11-2021، 11:58)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هعی ...
هیشکی منو دوشم نداله ))):

ببین داری بحثو احساسیش میکنیا ):

جوووون چی بدمت:>