انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(22-11-2021، 13:34)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2021، 13:28)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ru1

212344خیه شوی حزینه عله یا مال حزین گلبچ یا خیه1515

عه کجاش دپه؟
لا والله ماهی حزینه عادی یعنیTelegh_01
دورت بگردم ^^
اره اروم بود
برو
احله صبیه _ امجد الجمعه
یا بتفکر یا بتحس _ شیرین
بیستحی_الیسا
قول میدم رو ابرا باشی ، خیلی قشنگن خیلی*.*
(22-11-2021، 13:36)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2021، 13:34)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه کجاش دپه؟
لا والله ماهی حزینه عادی یعنیTelegh_01
دورت بگردم ^^
اره اروم بود
برو
احله صبیه  _ امجد الجمعه
یا بتفکر یا بتحس  _ شیرین
بیستحی_الیسا

میدونی جدیدا کراش زدم رو آهنگای عراقی چون تقریبا شبیه لهجه ماس انگاری بیشتر حال میکنم باهاشون(=
(22-11-2021، 13:38)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2021، 13:36)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دورت بگردم ^^
اره اروم بود
برو
احله صبیه  _ امجد الجمعه
یا بتفکر یا بتحس  _ شیرین
بیستحی_الیسا

میدونی جدیدا کراش زدم رو آهنگای عراقی چون تقریبا شبیه لهجه ماس انگاری بیشتر حال میکنم باهاشون(=
دقیقا ، باریکلا راست میگی
(22-11-2021، 13:41)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2021، 13:38)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من همیشه راست میگم Confused
(22-11-2021، 13:42)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2021، 13:41)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من همیشه راست میگم  Confused
اروم یواش ^^ سقفو برم بگیرم
(22-11-2021، 13:44)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2021، 13:42)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من همیشه راست میگم  Confused

عجلههههه کن
(22-11-2021، 13:48)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2021، 13:44)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

عجلههههه کن

دیوونه ^^
(22-11-2021، 13:40)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گفتگو آزاد | نسخه 463 126
:[ حسام؟
میاد میاد :}
باید این ریهامو کتک کاری کنیم ک دیگ ب بچه هاش بی مهری نکنه  Dodgy

تاحالا بهش فکر نکردم  Blush
ب نظرت کدوممون اروم تره؟ Telegh_26  :}

من فهمیدم کیه توام فهمیدی؟
تو ناشناست از منم مینویسن؟  Telegh_01

شک نکن اون دو آخری شهیده Telegh_01
من آروم ترم .__.
(22-11-2021، 13:50)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2021، 13:40)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
:[ حسام؟
میاد میاد :}
باید این ریهامو کتک کاری کنیم ک دیگ ب بچه هاش بی مهری نکنه  Dodgy

تاحالا بهش فکر نکردم  Blush
ب نظرت کدوممون اروم تره؟ Telegh_26  :}

من فهمیدم کیه توام فهمیدی؟
تو ناشناست از منم مینویسن؟  Telegh_01

شکر نکن اون دو آخری شهیده Telegh_01
من آروم ترم .__.
اخری رو ک حتما ^^ اونه ولی دومی رو شک میکنم
اره جون عمت خیلی ارومی Big Grin Confused
(22-11-2021، 13:52)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2021، 13:50)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شکر نکن اون دو آخری شهیده Telegh_01
من آروم ترم .__.
اخری رو ک حتما ^^ اونه ولی دومی رو شک میکنم
اره جون عمت خیلی ارومی Big Grin  Confused

بوخودا من خیلی آرومم._.
من برم ماکارونی بخورم دلت اب پرتقال Tongue