انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(22-11-2021، 13:53)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2021، 13:52)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخری رو ک حتما ^^ اونه ولی دومی رو شک میکنم
اره جون عمت خیلی ارومی Big Grin  Confused

بوخودا من خیلی آرومم._.

تو دنیای واقعی ینی بد نیستی ،مجازی  اروم باش ک کلا باوم شه ^^
من اروم نیستم؟
(22-11-2021، 13:55)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2021، 13:53)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بوخودا من خیلی آرومم._.

من اروم نیستم؟

اهان مجازی رو ک هیچکی شبیه واقعیش نیست._.
تو ی ذره وحشی بازی درمیاری :/
(22-11-2021، 12:53)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-11-2021، 17:36)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من کی خسیس بود وصله میچسبونی به ادم دختره بی هنر

ریششششششششششششششش

عه حتما اشتباه شده._.

اشتباه شده?؟؟
(22-11-2021، 14:06)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2021، 12:53)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه حتما اشتباه شده._.

اشتباه شده?؟؟

نه نشده
(22-11-2021، 13:10)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2021، 13:08)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کینگ بودن هیونجین رو میگم
ارتیست ماه هم شده بود
با گوشی خودت؟
بعدا میریم اونجا و فیلم و اهنگ ها باهم رد و بدل می‌کنیم
خیلی خوش می‌گذره (:
فلیکس هم دخترکشه هم پسرکش با اون روسری قرمزش^^

مشخصه خب ((: کینگه دیگه خو
جانننن D:
اره دارم
بله بله
واااووو
پادشاه قلبم هستن
وای دیروز توی لایو چان نوشتم
" نمیخوام باهات ازدواج کنم فقط میخوام پسرتو بدنیا بیارم" Telegh_01
چون همیشه همه میگفتن که میخوان باهاش ازدواج کنن منم اینو نوشتم
فکر کنم خوندش ولی با زبان کره ای
از دیروز همش یادم میاد میخندم Telegh_01

(22-11-2021، 13:21)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

وااای مرسییی
اون لینک فایل رو کپی کردم شد (=

خداروشکر (:
خواهش می‌کنم
(22-11-2021، 0:23)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 6:52)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چ ژيگريD:
زنم ميشي؟ Telegh_01
زیرلفظی میخوام :>

(21-11-2021، 9:33)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه عه نشد :v
داری به جاهای باریک میکشی:>

من کلا رو محور های باریک میرمُ میام :v

(21-11-2021، 11:31)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این چه حرفیه عمت فدام شه
کوچه خلوت منتظرتم:vبدو بیا
ضمایر متصلُ اشتباه خوندم یه لحظه، فکر کردم میگی عمم (عمت) فدام شه
کوچه خلوت چیه بیا خونه v:

(21-11-2021، 11:37)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چشم عشققق تو جون بخوا :*

(21-11-2021، 11:58)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هعی ...
هیشکی منو دوشم نداله ))):

ببین داری بحثو احساسیش میکنیا ):

شیت :|
پس ادم خطرناکی هستی:/
(22-11-2021، 14:08)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2021، 14:06)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اشتباه شده?؟؟

نه نشده

ملعون
(22-11-2021، 13:56)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2021، 13:55)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من اروم نیستم؟

اهان مجازی رو ک هیچکی شبیه واقعیش نیست._.
تو ی ذره وحشی بازی درمیاری :/

وحشی عمته ^^
ابراز محبتم با ادمای خاصی اونجوریه ، بی لیاقتی :|||
(22-11-2021، 13:27)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 20:03)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام
چطوری پشمک؟

معمولی

تو چطوری
مرسی تو خوبی؟.__.
(22-11-2021، 13:10)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2021، 13:08)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کینگ بودن هیونجین رو میگم
ارتیست ماه هم شده بود
با گوشی خودت؟
بعدا میریم اونجا و فیلم و اهنگ ها باهم رد و بدل می‌کنیم
خیلی خوش می‌گذره (:
فلیکس هم دخترکشه هم پسرکش با اون روسری قرمزش^^

مشخصه خب ((: کینگه دیگه خو
جانننن D:
اره دارم
بله بله
واااووو

(22-11-2021، 13:10)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدا نکنه
خوبه خوب تو چی؟

کرد رفت. -.
بمونی منم خوبم (: دلم واست خیلی تنگ شده بود ❤

اه):
خداروشکر
منم ولی خیلی درس دارم کلی امتحان دارم